Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Mi a véleményetek...

Lányok! Mi a véleményetek erről? Ti is igy gondoljátok/Dukai Regina/?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=2mmOA1wwxOI


Sztem igaza van.


2010. dec. 30. 13:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Abban igaza van, hogy ez a haspolós dolog vérgáz...

De az hogy az öltözködés nem pénz kérdése, az hülyeség...


És valószínűleg azok, akik molettebbek, azt fogják mondani, hogy nincs igaza, de azért egyeseknek tényleg nemártana megtanulni öltözködni..

2010. dec. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
tisztelet, az igen kevés kivételnek! :D
2010. dec. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
igaza van. amikor azt mondta h nem pénz kérdése az h hogyan öltözik, azzal sztem arra célzott h aki molett és felveszi ezeket a 2 számmal kisebb ruhákat, vagy a haspólókat, az nyugodtan megtehetné h magának való méretet választ, és nem haspólót. mert ez a része télleg nem pénzkérdés. ha fussa a szűknacira akkor futná normál nacira ami még jó is áll neki
2010. dec. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Igen, tényleg undorító ha egy duci lánynak kifolyik a hasa és 3 számmal kisebb nadrágot vesz fel, pedig én is duci vagyok. De igyekszem ízlésesen öltözködni.


A pénz kérdéssel pedig nem teljesen értek egyet. Azért nem lehet összehasonlítani, hogy valaki kínai ruhákban jár (amiken látszik, hogy nem jó minőségűek, nem olyan jó a szabásuk) vagy egy nagyon jó minőségű, gyönyörű anyagból készült ruhát vesz fel. A minőséget pedig meg kell fizetni.

2010. dec. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
18%
Buta segg a Dukai Regina.
2010. dec. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
51%
Azért buta mert szép jó alakja van??? Nem hinném hogy buta lenne hiszen diplomás, értelmes nőről van szó....és igen igaza, de nem feltétlen kell sok pénz jó ruhákhoz neten van egy csomó jó amit boltokban 10-20ért árulnak..aki keres az talál 
2010. dec. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
17%

Azaz okos akinek diplomája van?

Na ne röhögtess.

2010. dec. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
67%

az okos igen....mert ha diplomás akkor értelmiségi személyről beszélünk elvileg....az más kérdés h az életfelfogása szar v hü..e az élethez, de ez megint olyan h ezt te nem tudhatod mert nem ismered....és megint más az amit mutat, ő ebből él..ez a munkája....

OKOSKA

2010. dec. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..

Minden nap lesz egy ilyen kérdés?...


Amúgy pénz kérdése is, mert hiába a méretem pl egy nadrág vagy egy felső, ami normál hosszúságú, sokaknál lépek benne kettőt, és felcsúszik a felső... Vagy a nadrág le. Pedig a méretem. Csak hát kínai. Erre van keret.

És nem vagyok egyedül na.

2010. dec. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
én már válaszoltam h igaza van, de amúgy szerintemis buta ez a csaj, lejön a beszédéből, meg a beszédstílusából, h nemegy észlény. hiába a diploma, nekemis van....:D láccik...
2010. dec. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!