Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Otthoni füllyukasztás?!

Otthoni füllyukasztás?!

Figyelt kérdés
Szeretnék a fülembe még egy lyukat, nem a porcba szeretném, itthon,hogy csináljam?? és nagyon fog fájni?? Nagyon szépen köszönöm előre is a válaszokat:) kérlek írjatok le minden hozzá szükséges dolgot és,hogy nektek ha van és itthon szúrtátok mennyire fájt.. Köszönöm^^

2012. dec. 12. 14:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Tetováló szalonban egy ezresért átlyukasztják neked, és garantáltan gyors, pontos és steril lesz.
2012. dec. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
de én itthon szeretném.nem máshol meg most gyűjtöm a pénzem:) válaszokat kérek még!:D Köszönöm^^
2012. dec. 12. 15:10
 3/17 Syrakusa válasza:
100%

Eltépsz a patikába.Ott veszel 2 db injekciós tűt /kb 10 Ft/db /valamint tiszta alkoholt/ha adnak még ki/....go haza..... A tű elvileg steril de nem árt ha esetleg tiszta alkoholba vagy arcszeszbe "meg fürdeted".Havernak szólsz,fogja át tolja,vársz kb 5-10 percet majd tű ki ,fülbevaló be és kész :-)

Hallottam olyanról aki forró tűvel csinálta a vérzés elkerülése véget.....sztem az kib@szott fájdalmas lehetett :-)


Sok sikert!

2012. dec. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél tűt, alkoholt, jegeld le a füled jéggel vagy valami mirelit kajával, és gyorsan szúrd át. Ha jól le van jegelve akkor nem fog fájni, max a ténytől hogy egy tű áll ki a füledből kicsit megszédülsz.
2012. dec. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy csináltam, hogy ebayen vettem egy füllyukasztó pisztolyt, és azzal gyorsan fájdalommentesen megvan. Ja és olcsó.

[link]


Persze lehet tűvel is átszúrni, de akkor steril legyen, vegyél injekciós tűt patikában, a legvastagabbat. Ja meg alkohol is kell a fülbevaló meg minden fertőtlenítésére.

2012. dec. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:D úgy nem jó ha alapból orvosi fém fülbevalót lefertőtlenítek le jegelem a fülem és átszúrom a fülbevalóval muszáj tűvel?? :D Köszönöm előre is^^
2012. dec. 12. 15:27
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
a fülbevaló nem fogja átszúrni a füled, csak a tű.
2012. dec. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%

En is magamnak szurtam,amikor tini voltam :D vagyis mar volt egy-egy lyuk a fulembe,de en a balba szerettem vola meg kettot...a gaz,hogy nem emlekszem mivel szurtam at...Lehet,hogy fulbevaloval?! mar nem tudom....

De egyet tudok,NEM fajt!!! :D Anyam majdnem rosszul lett,amikor meglatta,hogy atszurtam magamnak :D

A legjobb tenyleg ha fertotlenitesz egy tut...

Egy a lenyeg,hogy a masik oldalon is ugyanoda kell szurjad,mint a masikat,ami nem egyszeru :D

2012. dec. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek:D Majd ma este fogom átszúrni^^ Mindenkinek ment a zöld kéz:)
2012. dec. 12. 17:18
 10/17 anonim ***** válasza:
82%
Na, sikerült?? :D
2012. dec. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!