Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Otthoni füllyukasztás?!

Otthoni füllyukasztás?!

Figyelt kérdés
Szeretnék a fülembe még egy lyukat, nem a porcba szeretném, itthon,hogy csináljam?? és nagyon fog fájni?? Nagyon szépen köszönöm előre is a válaszokat:) kérlek írjatok le minden hozzá szükséges dolgot és,hogy nektek ha van és itthon szúrtátok mennyire fájt.. Köszönöm^^

2012. dec. 12. 14:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
mivel lyukasztottad végül?
2012. dec. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Még nem szúrta át ;)

Gyüjt még egy kis bátorságot,meg egy fertötlenített tüt :)

Hajrá,én szurkolok,hogy minden jól menjen :)

Csak ügyesen!

Ès vigyázz magadra ;) (írj majd privit,tudod ;) )

XOXO

2012. dec. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Igazad van utolsó még bátorságot kell gyűjtenem:P mert amúgy a jobb fülembe összesen van 3 de azt mindegyiket kozmetikus lőtte ki és még egy 4.-et szeretnék a jobba :D de ma tuti,hogy megcsinálom ha haza jövök a suliból^^ Köszönöm a válaszokat,ment a zöld kéz mindenkinek:)
2012. dec. 13. 06:41
 14/17 anonim ***** válasza:

nanana?:DD még élsz? dehogy.

mennyire fájt?lehet én is megcsinálom magamnak.nekem 2-2 van mind2 fülembe de szeretnék 3.-t meg még 1-et porcba. de szerintem drága lenne kozmetikussal, inkább magamnak,mondjuk a porcot azt szerintem nem:D

2012. dec. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
9 óra fele csinálom meg mert akkor leszek egyedül itthon :P am gyorsan szúrjam át a fülem vagy lassan?? :D Köszönöm előre is^^
2012. dec. 13. 18:10
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha mazochista vagy akkor lassan is csinálhatod, de amúgy minél gyorsabban át tudod szúrni annál jobb :D
2012. dec. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Én most szúrtam át magamnak öngyújtó tüzzel fertőtlenitettem egy sima tűt beleszurtam benne hagytam bekentem betadinnal a fülbe valót pálinkába mártottam és nyaggattam a fülembe kicsit fajt de mérgességet tettetem igy konnyen ment:D
2014. júl. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!