Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ezeket mi alapján válogatták...

Ezeket mi alapján válogatták össze?

Figyelt kérdés

Lehet, nem ide illik a kérdés, de nem tudom, hova írjam...

[link]

Van ez a női keresztnevek kalkulátor. Nem hiszek benne, nincs jelentősége, csak furcsa, hogy csomó olyan név van benne, amiről vagy nem is hallottam, vagy ilyen nagyon külföldről belopott újdonság, viszont hiányoznak belőle szinte átlagos, hétköznapi nevek (köztük a sajátom is.)

Szerintetek mi alapján listázták ezeket?:-D



2012. dec. 12. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Valaki gondolom így fejből kiírta ami épp eszébe jutott. Az én nevem benne van, de amit leírnak egy értelmetlen összefüggéstelen szöveg... aki ezt csinálta nagyon béna lehet.
2012. dec. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, ezeket mi alapján rakták össze, de az enyém teljesen illik rám. Vagy csak minden Viktória egyforma?
2012. dec. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!