Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Használtatok már olyan körömla...

Használtatok már olyan körömlakkot amire az van irva hogy müköröm hatásu?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok hogy ez tényleg igaz vagy csak marketing az egész??!Nem akarok kidobni az ablakon ennyit egy körömlakkért ha nem is használ...szóval aki használt már ilyet irja le a véleményet!!

2012. dec. 12. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:

ööö... nem értem. illetve igen, de mégsem.

ha valaki műkörmöt akar, akkor rakat. ha lakkot, akkor lakkoz. miért kéne, hogy egy körömlakk műköröm hatású legyen? amúgy nem lesz, az biztos, max lakkzselé hatású, bár nehezen hiszem, hogy sima lakk létére fent marad 4 hétig.

2012. dec. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
sima körömlakk és az van a hátuljára irva hogy müköröm hatású...a 4 hét fenn maradást meg nem tudom honnan szedted..:)
2012. dec. 12. 23:39
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

vaze, olvasd el, mit írtam... a műköröm, és a géllakk marad fent négy hétig.

ha ez is, akkor ez maga a csoda. de kb kizártnak tartom, lévén ez egy körömlakk, ahogy írod.

ha műköröm hatást akarsz, csináltass műkörmöt, mert egy lakknak a büdös életben nem lesz olyan hatása.

2012. dec. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ahha ..akkor ez átbaszás..kösziba választ..sokat szoktam körmözzni azért ezzel annyira nem.voltam tisztába...de mi f*sznak irják rá..nem értem..
2012. dec. 12. 23:47
 5/9 anonim ***** válasza:
hát, azért, amiért a körömerősítő lakkra ráírják, hogy körömerősítő. holott a körömbe pont két dolog tud beépülni. a víz, és az olaj. semmi más. mert olyan a felépítése. mégis sokan veszik.
2012. dec. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az ilyen lakkok àltalàban sűrűbbek és vastagabbak mint a normàl lakkok,de nem jò minőségűek
2012. dec. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm..akkor nem veszek..és van ilyen lakk ami műköröm hatású??
2012. dec. 13. 11:43
 8/9 anonim ***** válasza:
nincs.egy lakk soha nem lesz olyan, mintha műköröm lenne. ha műkörmöt akarsz, csinàltass
2012. dec. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha essence top coatja volt, akkor már használtam. Nagyon jó. Annyi h jóval fényesebb mint az átlag lakk és emiatt kicsit olyan, mint a zselés műköröm ránézésre. De csak az anyaga.
2012. dec. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!