Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Melyik körömlakkot...

Meztelencsigabiga ♥ kérdése:

Fiúk! Melyik körömlakkot mondanátok a legvonzóbbnak, legnőiesebbnek? Melyiket kerülje a lány randin? :D

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]


5. [link]


6. [link]


7. [link]


8. [link]


9. [link]


10. [link]


11. [link]


12. [link]


2012. okt. 27. 20:52
1 2
 1/13 Hanariko ***** válasza:
100%

Tisztában vagy vele hogy a fiúk ezt nem fogják végignézni, ugye? Ha nem, akkor én most mondom, hogy tuti hogy nem... legalábbis a legtöbbje.

Amúgy meg k*rvára nem érdekli őket sztm a körömlakk.

2012. okt. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Hanariko ***** válasza:
egyébként én végignéztem sztm csak a 6-os ami nagyon kirívó, a többi szép (tegyük hozzá hogy én szeretem aszínes körmöket) a 12. ami még necces, de az mondjuk egy szexi, dögös vörös szereléshez jól megy.
2012. okt. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
7-esnél a lilára gondoltam.
2012. okt. 27. 20:59
 4/13 A kérdező kommentje:
Na így tuti nem válaszolnak.... Gyanítom nem sok férfi jár ebbe a katagóriába. :S
2012. okt. 27. 21:02
 5/13 anonim válasza:
0%
Majd egy fiut pont az fog érdekelni hogy neked milyen a kib*szott körmöd nem?! Felesleges időpocsékolás ez a csillivilli köröm meg ilyen színű olyan színű. Szerintem ez csak k*rvásábbá tesz egy nőt.
2012. okt. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nem az a fontos, hogy milyen színű, hanem hogy ápolt legyen. Pl a körömlakk ne menjen ki a bőrre, ahogy a képek nagy részén látható, illetve ne legyen sebes meg a bőr rész is szép legyen. Meg ne legyen lerágva, legyen szép formája. Bár én lány vagyok, tehát nem tudom a fiúknak mi tetszik, de szerintem a szín tökmind1, az a lényeg, hogy maga a köröm erős, egészséges legyen. Nincs annál csúnyább, mint amikor egy amúgy szép lánynak rövid, töredezett, körme van és sebes a körme körül. Na meg igénytelenül van kifestve.
2012. okt. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%

Szerintem az a smink a jó. Ami nem kirívó. Az ami kihangsúlyozza a szépet, és elfedi vagy javítja kevésbé szép részeket.


Én pl nem vagyok odáig a harsányan festett csajokért, sem

az ilyen körmökért. Persze függ az összképtől is a dolog.


22F

2012. okt. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem 6, 9, 11, 12 a legjobb!
2012. okt. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A kékeken kívül mind tetszik, de én lány vagyok..

A barátomnak ezek közül csak a 2. tetszene, de nemtudom megkérdezni mert alszik :)

Szerintem világos színt válassz, egyszerűt.

Nekem az ilyenek a kedvenceim, megunhatatlanok


[link]


[link]

2012. okt. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Amit nagyon szeretek a 16-20on éves lányokon az a fekete/piros lakkok használata, lábon egyaránt

De kizárólag rövid saját körmöket tudok szeretni, azokat eltudnám nyalogatni reggelig :D


Bárminemű műkörmöktől hossztól függetlenül, kiábrándulok

De csak ezt nem tudom elviselni, viszont lehet a lánynak mű cickója, vazelinnel felnyomott feneke, de műkörmöt azt ne rakjon fel

20/F

2012. okt. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!