Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van tetoválásotok? Ha igen,...

Van tetoválásotok? Ha igen, hol és milyen? Van jelentése, vagy csak azért csináltattátok, mert tetszik? Akinek nincs, szeretnél?

Figyelt kérdés
2012. dec. 18. 15:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
szeretnék.
2012. dec. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Én szeretnék

egy angyalt a hátamra

22L

2012. dec. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Nincs, és nem is szeretnék.
2012. dec. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem a tarkómon a férjem ujjlenyomata van:D lehet kissé furcsának tünik de ez legalább biztosan egyedi.A férjem bal mellkasán a kislányunk kézlenyomata van,a bal lapockáján pedig én vagyok angyalszárnyal:):)Ezek ilyen személyesek.
2012. dec. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
rajtam a kiskutyam tappancsa virit :-)
2012. dec. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
egy sárkány van az egyik combomon, majdnem derékig. tetszik a horimonó és a sárkánynak jelentőséget tulajdonítanak a kínai kultúrába. és lesz még egy pár
2012. dec. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
4.vagyok.Kedves 6. ha nem tetszik akkor ird h nem tetszik és ne fikázz másokat mert a kérdéshez sincsen köze meg ha bele gondolsz h pl férfiak tetoválása milyen régre nyúlik vissza akkor semmi köze a proletársághoz.Az meg hogy egy lány/nö tetováltat az meg nem függ össze a r**ancsággal.Nekem is olyan helyen van h a munkahelyemen sem zavar senkit mert leengedem a hajam ha arról van szó.Tehát még az se hogy hivalkodó,szóval mint anya és mint feleség kikérem magamnak hogy itt r**ancozol minden nöt aki tetováltat.Mint ahogy emlitettem, ird meg ha nem akarasz/nem tetszik de ne rágalmazz másokat csak mert neked ellenérzéseid vannak a dologgal kapcsolatban.
2012. dec. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor en tuti ribanc vagyok a kedves 6-os szerint... Bar a ferjem ezt maskepp latja szerintem :D

A fülem mögött van egy matyo tulipan, a szüleim es a testverem keresztnevenek a kezdöbejüjevel.

A mellkasomon van egy gyemant, ezt a gyerekeim születesekor krealtattam magamra.

A vallaimon egy kiasanygal es egy kisördög, ezek csak tetszettek.

A hasamon van egy kis kör labirintus, annak a közepeben a szerencse szamom.

A kezfejem oldalan van egy nonfigurativ kis sarkany, ez a ferjemet szimbolizalja.

A comb töveimnel van egy love es egy hate felirat, ezek is csak tetszettek, ezek voltak az elsök.

A csipö csontomtol a bokamig egy liliom es napraforgo csokor van, ez volt a nagymamaim kedvenc viraga.

A masik oldalom a nagypapaim katonai szama van.

Az egyik alkaromon, egy angol szöveg "Eld az almodat"

A masik alkaromon a gyerekeim kez es lab lenyomata.

Es nem, nem zavar a munkamban :)

2012. dec. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Bal oldalt a csípőmön van egy cápa. A jobb alkaromon egy viking iránytű, a jobb mellem alatt egy versrészlet angolul, a bal oldalamon egy kicsi villám. Igazából mindegyik jelentéssel bír, bár nyilván tetszenek is. A csuklómon is van még egy, a kedvenc svéd szavam van. De csak azért sosem csináltattam/csináltatnék tetoválást, mert tetszik, de igazából nem jelent semmit.
2012. dec. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
Nekem van,a bal oldalamon,egy liliom..a nevemet szimbolizálja és egyáltalán nem bántam meg! Még szeretnék...
2012. dec. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!