Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van tetoválásotok? Ha igen,...

Van tetoválásotok? Ha igen, hol és milyen? Van jelentése, vagy csak azért csináltattátok, mert tetszik? Akinek nincs, szeretnél?

Figyelt kérdés
2012. dec. 18. 15:01
1 2 3
 11/24 anonim válasza:

Még nincsen, de lesz, méghozzá az oldalamon egy vonyító farkas, ami szorosan kötődik az én személyiségemhez, + a szívem fölé egy magyar címert, és valami feliratot hozzá rovásírással ami a nézeteimet tükrözi...esetleg még a jobb karomat akarom szétvarratni. :)

L

2012. dec. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
Nekem van a bal mellem fölött egy cheetos-os tetoválás,amit a csomagban találtunk.Párom rögtön feltette nekem,és hozott egy kis vizet,hogy átnedvesítse :) De tényleg,és mindez ma történt :) Büszke vagyok rá :DDD
2012. dec. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:

szeretnek... a kutyam nevet fogom a jobb alkaromra varratni, vagy esetleg egy kis portret rola...

masik kezemre meg egy szep alomfogot..:D

2012. dec. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 kopi07 válasza:
Van a bal vállamon egy Turul madár!Jelentését remélem tudod!!!!
2012. dec. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
hátamon egy thai sak yant gao yord buddhista tetoválás
2012. dec. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Countryman válasza:
0%
Normális gondolkodású Ember nem csinál olyat amit esetleg később megbánhat ! A tetkosoknak nagyrésze már mást akar és alakítgatják pl. a sátánt angyallá... stb. és sokan bánják, hogy egy régi rossz gondolat képét kell viselniük...és kiszállni nincs esélyük ! Arra jó, hogy pl. társválasztásnál lehessen szelektálni. Tetkos ? Nem kell ! Örülnünk kellene annak amit a természettől kaptunk:a szép tiszta testünknek !
2012. dec. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:

Nekem eddig 2 tetoválásom van, mindkettő egy-egy kedvenc együttesemnek a logója, én ezzel tisztelgek előttük. Az egyik a bal alkaromon van, a másik a jobb alkaromon.

De szeretnék még a hátamra, a jobb oldalamra, meg még egy-két helyre, de az még nem konkrét.

Különben olyat terveztünk a párommal, hogy mindketten a kitalált nevünket tetováltatnánk a hátunkra valamilyen gótikus betűtípussal. Ez egyforma is lenne valamennyire, de mégis különböző. Már alig várom, hogy meglegyen! :-)

2012. dec. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
Amint 18 leszek, megkezdem mindkét karom kidekorálását... :)
2012. dec. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nekem a mellkasomon van egy nagy bagoly kitölti az egészet a jobbvállamon 3 koi úszik egy fekete vizü folyóban az alkaromon kívül egy homokóra belül egy calavera arcú lány elnézést ha rosszul mondtam fölötte pedig egy mindent látó szem fénysugarakkal és néhol lótuszok .Így a mellkasom és a jobb karom van lefedve egyenlőre de tervezem a baltis.
2012. dec. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Én is szeretnék elég sokat,csak az a baj,hogy félek attól,hogy ha megcsináltatom,akkor valamilyen hátrányok érnek,pl munka,stb terén. Barátomnak van Turul madár,rovásírás,nagy Magyarország,stb. És ezek olyan dolgok,amiket sose fog megbánni. Nem úgy,mint én az 1. tetoválásomat...
2012. dec. 28. 22:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!