Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 1-2 hónapja lövettem helix...

1-2 hónapja lövettem helix piercinget. Ill fülbevaló van benne. Ma voltam egy pc nél mert kiszeretném cseréltetni vmi karikára de azt mondta h az vastagabb és akkor megint bökni kéne. A tágítás az fáj vagy akkor csak maradjak a fülbevalónál?

Figyelt kérdés

2012. dec. 18. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem maradj a sima fülbevalónál. :) nekem is ilyenem van, és teljesen összeszűkült már a lyuk, biztos nem egy kellemes érzés, mikor tágítják. de ha neked az tetszik, akkor hajrá :)
2012. dec. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem fáj a tágítás. nekem is majdnem ugyan így volt, csak nekem szúrva lett rendesen, de utána sima fülbevaló lett beletéve és úgy gyógyult be. aztán amikor 1,2es szárú piercinget akartam beletenni akkor csak kicsit nehezebb volt átnyomni, de egyáltalán nem fájt közben sem és utána se. nem kell itt bökdösni meg semmi. vegyél karikát és tedd be otthon magadnak
2012. dec. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet. :)

Nekem nagyon fájt a csere, a könnyem is lefolyt, de nekem gyulladt volt a porc.

Ha már teljesen gyógyult akkor próbálkozhatsz vele.

2012. dec. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
akkor ck simán rakjam át a lyukon? de át megy? nem fog annyira fájni?
2012. dec. 19. 19:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát próbáld meg, én nem tudhatom neked mennyire fog fájni. :)


Amúgy lehet kapni az átlagosnál vékonyabb karikát is, lehet olyat kellene nézned.

2012. dec. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!