Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha modell szeretnék lenni...

Ha modell szeretnék lenni akkor muszáj magasnak és nagyon vékonynak lennem?

Figyelt kérdés
Most 156 centi vagyok és 50 kg. Légyszi normális válaszokat.
2012. dec. 22. 12:42
 1/9 anonim ***** válasza:
173 cm a minimum általában. A súlyod kb ehhez lenne jó a modellkedéshez.
2012. dec. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Bratilla ***** válasza:
156 centi? Ne akard már kiröhögtetni magad, meg sem közelíted az elvárt magasságot. Ahhoz képest, hogy milyen kicsi vagy, a súlyod lehetne kevesebb is, ha modell akarsz lenni. Civilben viszont szerintem nem sok, szóval nem kell eszeveszett fogyókúrába kezdened. És a saját érdekedben mondom, körberöhögnek, hogy több, mint 20 centivel kisebb vagy az elvártnál, tudom, hogy rossz érzés, de nem lehet belőled modell. :(
2012. dec. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, a modellek magasak, és vékonyak. 173cm alatt esélyed nincs. Sorry, de ez tényleg így van.
2012. dec. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
vannak ilyen modellek is, csak nem kifutomodell.
2012. dec. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fotómodell vagy erotikus modell még lehetsz, de kifutóra nem engednek ilyen alacsonyakat. Egyébként meg felejtsétek már el ezt a "modell akarok lenni, hogy ne kelljen dolgoznom és p.csás pózolással keressek egy valag pénzt" dolgot, egyáltalán nem erről szól az egész. Sokkal durvább, mint amilyennek hiszik a hozzád hasonló tinilányok, sírva menekülnél vissza anyucihoz egy hét után.
2012. dec. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jaj, ne rángassátok ár a mézesmadzagot szegény előtt! Nincs olyan, hogy fotómodell!! A modell olyan ember, aki kifutóra, és fotózásra is egyaránt alkalmas, nincs szétválasztva a két szakma. De próbálkozni lehet, csak épp felesleges. Eddig még nem láttam olyan modell castingot, ahol ne lett volna a minimum a 173cm.(Én is próbálkoztam régebben, 167cm vagyok, vékony, szép arcú, és mindenhonnan elküldtek, hogy túl alacsony vagyok. Ez van, a modellkedéshez magas emberek kellenek.)
2012. dec. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
HA itt kérdezel ilyeneket ne várj sokat az élétől.
2012. dec. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nézd, én kaptam több felkérést is úgy hogy nem vagyok 170 fölött.ami fontos hogy vékony alakod legyen mert sajnos akármennyire is nézzük "a husis lányok jobbak mert van rajtuk mit fogni" elv a modell szakmában nem számít.ha komoly karriert szeretnél akkor már a magasságod is számít sajnos.:( mondjuk akárhogy nézzük a 156 cm túl pici:S
2013. jan. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet valaki alacsonyan is fotómodell de ahhoz kiemelkedően szép és/vagy szép kell legyen az arcod. Ha átlagos arcod van és ilyen testalkatod, akkor esélyed sincs.
2013. jan. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!