Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » 175 cm,50 kg és 13 éves...

175 cm,50 kg és 13 éves vagyok! Nagyon érdekelne a modellkedés! (többi lent! )?

Figyelt kérdés
Szőkés-barnás haj, és zöldes-kékes szem, különleges arc, és genetikailag vagyok ilyen vékony. Megírnátok légyszíves, hogy van-e esélyem mint modellként?:) Ti milyen cégeket ajánlanátok? Előre is köszönöm!!! (: 13/L

2012. dec. 19. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ráér elkezdeni 1-2 év múlva de most mg szerintem kicsit korai.Egyébként a Valentine Models jó modellügynökség...De ne legyél ilyen elfogult magaddal...Az hogy a barátnőid,apuci,anyuci azt mondja hogy szép vagy meg különleges az semmit nem támaszt alá talán ha egy képet publikálnál vagy elküldenél privátba megtudnám mondani és ez azért is lenne jó mert vélemény tudnánk mondani mert lehet hogy beégsz...De nyugi nem vagyok pedofil férfi se férfi :)
2012. dec. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem tudnál magadról képet felrakni??
2012. dec. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szinte az összes lány ennyi idősen kezdte... ajánlanám az Icon-t, az Art-ot és még a Visage-t ők nagyon jók... De képet mindenképpenn tegyél fel. Ha bővebben érdekelnek lehetőségek stb, akkor privátban küldj képet, és mondok pár dolgot, hogy hogy, s mint.
2012. dec. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]

Itt a kép. :)

2013. jan. 2. 11:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Kicsit sem vagy beképzelt.Szerintem nem vagy olyan hűde különleges,bocsi :/
2013. jan. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az arcod szép, de karakteresnek nem mondanám, pedig az sokat számít a modellkedésben. a magasságod és a súlyod szerintem tökéletes, viszont a képen alig látunk valamicskét az alakodból. szerintem simán megér egy próbát! :)
2013. jan. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy se szép, modellnek meg főleg nem, inkább olyan átlagos. És nagyon rossz pont hogy ilyen borzasztóan nagyképű vagy a semmire!!:(
2013. jan. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!