Lehetek modell?

Figyelt kérdés

Már mondták, hogy elmehetnék modellnek, de mások véleményére is kíváncsi lennék.

15 éves vagyok és 160 cm.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2012. dec. 23. 18:53
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nagyon is szép vagy,nyugodtan mehetsz.

Sajnos csak ennyi értelmes választ tudok írni,nem vagyok szakértő a témában..

16/F

2012. dec. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Túl alacsony vagy, és nem elég feminim a csontozatod sem, meg más sem.
2012. dec. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
értem és köszön a válaszokat.. ja és ha nem látnád akkor nem a s*ggemet fogom hanem a combom szerintem van egy kis különbség már ne is haragudj meg.! -.- és tudom h alacsony vagyok, de hát ez van.. és nem kell egyből felkapni a vizet egy kérdés és pár kép miatt... és szerintem nem vágok grimaszokat (bár a te arcodra is kíváncsi lennék a képeiden) de egyéni vélemény és már mondtam h elfogadok minden kritikát :) még egyszer köszönöm :)
2012. dec. 23. 22:39
 14/29 anonim ***** válasza:
Alapvetően helyeske lány vagy, de modell valószínűleg nem lesz belőled. Már csak a magasságod miatt sincs túl sok esélyed - még a fotóiparban is a magasabb lányok kapják általában a több munkát, mert az ő arányaik jobbak a ruha bemutatásához. Egyébként az arcod aranyos, de az ismertebb, foglalkoztatottabb modelleknek jóval karakteresebb, furcsább, érdekesebb arcuk van, főleg a mai divatvonulatban. És még egy tipp: ha ilyen kérdést teszel fel, akkor ne a grimaszolós képeket tedd fel, mert abból pláne nem lehet következtetés levonni, ha meg vki levon, akkor az annyi, hogy nem vagy elég érett, és nem tudod, hova milyen fotót érdemes feltenni a kérdéssel kapcsolatban.
2012. dec. 24. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
14. vagyok: nem nekem címezted a kérdést, de alulról a 3. az szted nem grimaszolós?...
2012. dec. 24. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

nem mondtam azt h nincs közte grimaszolós csak h nem mind az.. igazából azért ezeket a képeket választottam mert látszik az arcom és az "alakom" nem az érettségre törekedtem ahogy írták. :)

[link]

ez már régebbi..: [link]

és még egyszer Köszönöööööööööm :)

2012. dec. 24. 10:39
 17/29 anonim ***** válasza:
172cm alatt nem lehetsz modell.... Fotómodellnek sem alkalmaznának, mert nem vagy egy egyfajta jelenség, akit ha meglát bárki elájul tőle...
2012. dec. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:
Szerintem csinos vagy a korodhoz képest a modell pályán nincs helyed, legalább is azon ahol a lányok a ruhákat mutatják be. De lehetsz pózolója egy márkát hirdető cégnek ahol minden féle elektronikus cuccokat mutogatnak.
2012. dec. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Szerintem gyönyörű lány vagy, lehetnél modell is akár. Az álmaidat soha ne add fel!
2012. dec. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) igazából ez nem tartozik az álmaim közé csak kíváncsi voltam inkább :)
2012. dec. 24. 18:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!