Lehetek modell?

Figyelt kérdés

Már mondták, hogy elmehetnék modellnek, de mások véleményére is kíváncsi lennék.

15 éves vagyok és 160 cm.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2012. dec. 23. 18:53
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
90%

ahoz bő 10-15-öt fogynod kell cuncikám

arcod meg nem szép bár úgyis kiló sminket b*sznárak rád ha fotóznának...

Ha modellkedni akarsz még magasnak is kell lenni ha jól tom minimum a 170...

Szerintem ne álmodj róla ha igen akkor hánytasd magad...

ui.: nem szeretem a modelleket ^^

2012. dec. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Ez nem az álmom..és észrevettem elhiheted... És am is ennyiért nem fogynék..am is hova fogynék még :D
2012. dec. 25. 01:17
 23/29 anonim ***** válasza:

Én 16 leszek 2 hét múlva, 182 cm vagyok és 60 kg ...

Viszont nekem minden álmom a modellkedés , de egyenlőre most még inkább tanulnék , de tervezem , hogy nyáron elmegyek egy ügynökséghez :DD Nőj még egy kicsit és hajrá :D

2012. dec. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
0%

Mennyi irigy barom van itt:D

Szerintem lehetsz modell..

2012. dec. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Nem hiszem h nagyon fogok még nôni, de neked sok sikert hozzá.! :) és köszönöm a válaszokat :)
2012. dec. 25. 15:50
 26/29 anonim válasza:
50%
Szerintem pedig igenis szép arcod van , csak a sok csicska f@sz amikor írta a kommentet hogy "ilyen - meg olyan arcod van" elfelejtette , hogy a modelleken mindig 30kg smink van , a képeik meg kivannak photoshoppolva.. -.-" De az alap arcdod meg van, sok sminkkel neked is modell arcod lenne.. És fogynod sem kéne. Egyedül a magasság ami gondot okozna , de inkább egy modell ügynökséghez kellene elmenned és ott meg válaszolnák a kérdéseidet.. :) De amúgy elég sok lányt ismerek, akik modellkednek és a többsége mind 170 alatt van.. jó-jó , nyílván "kezdő modell" a többségük , meg inkább csak " hobbi szinten modellkednek " de vannak olyan lányok , akik komolyan csinálják de közülük is csak néhány haladja meg a 170 centit.. szóval , vannak 170 centi alatti modellek!
2012. dec. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm :))
2012. dec. 27. 20:35
 28/29 anonim ***** válasza:

mennyi irigy fsz van itt :DD

Szép vagy,de nem modellnek való.

Az arcod szép,viszont a modellszakmában nem mindig a szép arcot keresik,inkább a karaktereset.

2013. jan. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
áá köszönöm az értelmes választ :)
2013. jan. 7. 14:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!