Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez nem fura? A testünk az...

Ez nem fura? A testünk az akaratunktól függően formálja magát?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy régebben az volt a bajom magammal, hogy ilyen markánt, kiálló állam volt és sokszor gondoltam arra, bárcsak ne ilyen lenne és most nézegettem a tükörben oldalról és sokkal kisebb az állam. Aztán régebben amiatt is mindig hülyén éreztem magam, mert ilyen széles, húsos orrom volt, most meg meg mintha kisebb lenne. Ez tök fura. Szerintetek csak beképzelem magamnak, vagy esetleg lehet, azért változott meg így az arcom, mert nem tetszettem magamnak?

15l


2012. dec. 23. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Változhatott, de nem azért, mert nem tetszettél magadnak, hanem mert fejlődésben vagy. :)
2012. dec. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja..:D
2012. dec. 23. 20:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Változhat. :D Emlékszem nekem is nagy állam volt, és most már sokkal kisebb. Valamint nagyon "félre állt" a szám és most már sokkal kevésbé. Ezt nem csak beképzelem, mert amikor nézegettem a régebbi képeimet akkor csodálkoztam nagyot. :)
2012. dec. 24. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, én is így vettem észre :D
2012. dec. 24. 16:30
 5/5 anonim ***** válasza:
meglehet, régen mindig azon paráztam, hogy négyzetes-e az arcom, erre most nyáron "fejlődtem" és olyan ovális lett, hogy csak na.:D meg voltak még velem ilyenek, de szerintem azért van, mert még fejlődőkorban vagyunk, és örüljünk, hogy előnyünkre vált a változás:) 15L
2012. dec. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!