Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen angol szöveget tetovált...

Milyen angol szöveget tetováltassak magamra?

Figyelt kérdés

valami rövid pár szavas mondatot, idézetet akarok ami teljesen jellemez engem... de nem tudok elég frappánsat...

tehát csak azt várom h segítsetek párszavas 3-4 angol mondatba sűríteni az életfelfogásom...

és kérlek ne ítélkezzetek mert nem ismertek..nem tudjátok miért vagyok olyan amilyen.

tehát h milyen vagyok:

tudom a céljaimat, a külsőségek érdekelnek, elég érdektelen vagyok az átlagos és a mindennapi dolgokkal kapcsolatban, a pénz ami motivál és a luxus életstílus.

utálom a negatív, pesszimista nem nagyravágyó embereket úgy szintén az igényteleneket... az átlag "normális" gondolkodásmódot is.

nemigen vannak erkölcsi határaim, utálom ha valaki megakarja mondani h mit csináljak és mit ne ... érdekember vagyok a javából. nem mutatom ki mert jelenleg nincs olyan az életemben aki megérdemli, de vannak mély érzelmeim , nagyon tudok szeretni.. de ritka az olyan aki ki tuja váltani belőlem.


segítsetek ötletelni pls


2012. dec. 23. 22:01
 1/7 A kérdező kommentje:
*pár szavas(3-4) mondatba...
2012. dec. 23. 22:02
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyet. Egy éelten át hordani fogod, így nem egy vadidegennek kellene ezt eldöntenie, hanem neked. Ha ragaszkodsz az angolhoz, tanulj meg jól angolul, aztán fogalmazd meg, vagy kérj meg egy angolanyanyelvű ismerőst..
2012. dec. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Te semmilyet.
2012. dec. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző válaszolókkal értek egyet.
2012. dec. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Stupidity is boundless.
2012. dec. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én is az előzőekkel értek egyet....
2012. dec. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Fuck world, I am the univers.

Egyébként nem ítélkezni akarok fölötted, de biztosan jó úton haladsz?

2012. dec. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!