Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hova tetováltassak? (bővebben...

Hova tetováltassak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lány vagyok...Tetováló művész, pénz már meg van, csak azt nem tudom hogy hova tetováltassak.

Egy szót, vagy egy kis idézetet, meg valami kis motívumot szeretnék, a terület nagyságától függően.

Csuklómra akartam,de ha ezért nem kapok munkát (mint a barátnőm) akkor az nem annyira fer...


Csípőre kizárt, nem ribancrendszámot akarok.


Kérlek titeket, mondjátok meg hogy nektek hova tetszik,vagy nektek hol van. (munka vállalásnál ne legyen para)

továbbá leírhatjátok hogy ti miért azt tetováltattatok amit, illetve mennyire fájt,stb.


köszönöm



2012. nov. 6. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem a lapockámon van szintén szöveg, 3éve csináltattam és szerintem jó ötlet volt, mert igazából csak nyáron látszik vagy ha olyan felső van rajtam, Meg amúgy is magamnak csináltattam nem mutogatni. Én ezt tudom ajánlani. Még combon tetszik, talán majd egyszer oda is :D De a kezedre szerintem se, mert bizonyos munkahelyeken ez kizáró ok, így nyakra se, max hátulra a tarkódra ha hosszú hajad van.
2012. nov. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az lemaradt, hogy abszolút nem fájt, sőt csupán csak csiklandós érzés volt, és annyira jó érzés utána, büszke magára az ember hogy kibírta :D én tuti csináltatok még, pedig nem vagyok az a szétvart vad csaj, de az az érzés minden pénzt megér
2012. nov. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!