Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ricinusolaj alsó szempillákra?

Ricinusolaj alsó szempillákra?

Figyelt kérdés
Nagyon kevés szempillám van alul, ráadásul rövidek és vékonyak is... Viszont félek hogy a ricinusolaj belemegy a szemembe. Vagy nem fog belemenni? : S Ti használtátok már így?

2012. dec. 24. 01:45
 1/9 anonim ***** válasza:
6%
te jo eg...
2012. dec. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
huzd le alul a szemed es fültisztitóra rakj ricinust ugy kend ra a szemedre
2012. dec. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értelmes, tartalmas válaszok. Mit is vártam...
2012. dec. 24. 12:42
 4/9 anonim ***** válasza:
hat te is nagyon ertelmes vagy hogy a szemed nem birod bekenni egyedul. meg hogy az ALSO SZEMPILLAID foglalkoztatnak. agysebesznek keszulsz, nem?
2012. dec. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Miért baj az, ha én naponta öt percet szeretnék a szempilláimmal foglalkozni? Te is biztosan agysebésznek készülsz, még a magyar nyelv fortélyait sem sikerült elsajátítanod.
2012. dec. 24. 17:25
 6/9 anonim válasza:
Én úgy szoktam, hogy egy régi szempillaspirál üvegjébe töltöm a ricinusolajat, és a spirállal viszem fel. Nyugi, nem fog belemenni a szemedbe, és szép hosszú, erős pilláid lesznek tőle ;)
2012. dec. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát, alapból az érdekes ha valaki egy olajtól vár bármilyen hatást is a szőrzetén/haján... mivel semmilyen hatása nincs ezekre. Na mindegy, nagyobb bajod nem lehet tőle mintha a szemfesték menne a szemedbe... azok károsabbak.
2012. dec. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én mindennap használom, úgy hatásosabb az eredmény, és egy fültisztitóra vagy mire teszem rá az olajat, de csak keveset, és az alsó,illetve felső szempillámat is kikenem vele. Ez általában este történik meg, majd reggel lemosom ami maradt! :) Ajánlatosabb este, alvás előtt!
2012. dec. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is használom a szempillámra . Egy fültisztítót belemártok az üvegbe és mintha szempillaspiráloznám olyan mozdulatokkal viszem fel az olajat .

Nem kell félni,nem megy a szemedbe, annyira nem folyékony illetve óvatosan csináld .

Én 2 hete használom mindennap , minden este , és észrevettem hogy sűrűbb és nagyon picit már hosszabbak is .

Remélem tudtam segíteni .

2012. dec. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!