Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az eau de toilette is igazi,...

Az eau de toilette is igazi, vagy az csak hamisítvány?

Figyelt kérdés
Karácsonyra megkaptam keresztanyáméktól a Gucci Rush parfümét, tudták, hogy hónapok óta erre vadászom, csak sajnáltam rá 20ezret, zsebpénzből nem futja. Szép díszdobozos, minden, ami kell, csak EDT. Az is igazi, nem? Kicsit elbizonytalanodtam. Köszi!
2012. dec. 26. 00:44
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
EDP AZ IGAZI :)
2012. dec. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Nem fogok lesüllyedni a szintedre, ha nem haragszol.

A kérdezőnek üzenem, hogy nézzen utána, vagy kérdezze meg egy parfümériában, és döntse el maga.

[link]

2012. dec. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is úgy tudom, hogy ez is eredeti, csak elbizonytalanodtam. Az első válaszolót meg inkább nem véleményezem :)
2012. dec. 26. 01:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Az edp is higított egyébként, csak más a higítási arány. Ha nem lenne az, akkor illóolajat fújnál magadra...
2012. dec. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az EDT egy higított változat, kevesebb az alkohol tartalma, amiből következik, hogy nem marad meg túl sokáig a bőrön és nem olyan intenzív az illata. De eredeti az is, persze. :)
2012. dec. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igazi nyuggi
2012. dec. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!