Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van olyan Louis Vuitton...

Van olyan Louis Vuitton táska, amin nem szerepel az LV jel?

Figyelt kérdés
Csak sima mintás, ugyanolyan, mint a többi LV táska, csak nincs rajta LV jel pluszban. Igazi lehet? Rám akarják sózni, de nem tudom, igazi -e. :)

2012. dec. 4. 09:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Van, millió féle, nézd meg a honlapjukon. De fogadj el egy jótanácsot: luxusmárkát csakis márkaboltban vegyél, különben sosem tudhatod, hogy becsaptak-e valami olcsó hamisítvánnyal.
2012. dec. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem adná olcsón az illető, éppen ezért lenne jó tudni, hogy hamisítvány -e, köszi :))
2012. dec. 4. 09:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan. De megnézheted a márkaboltban, hogy van-e. gy gondolom, hogy amit a márkabolt falain kívül veszel, az hamisítvány, nem hinném, hogy a LV a termékeire nem szabta volna meg a kizárólagos forgalmazást.................
2012. dec. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
csak onnan gondolom, hogy láttam tényleg eredeti pénztárcát, amin nem volt LV jel... utánanézek akkor, és köszi :)
2012. dec. 4. 13:28
 5/9 anonim ***** válasza:
AZ LV jel alatt az osszefont L es V betut erted? Az monogram. Ha arra gondolsz hogy van-e monogram nelkuli kiegeszito, akkor bizony van, taska, penztarca, ezeknek ilyen sakktabla szeru a mintajuk, pl fekete szinben a fekete-szurke valtakozik, mig a barnaban a barna-bezs (asszem). Kulonben ha nincs egy BMW cabriod akkor ne vegyel ilyet, szerintem mar lealdozott a LV ideje, mar ez is olyan mint anno az Ed Hardy volt, az osszes jozsefvarosi cigany ezt hordja, de mondom ha egy komoly kocsibol szalsz ki, akkor abszolut megengedett :) Ja es ha a taska 100.000 alatt van akkor kamu. menj fel a LV amerikai oldalara es hasonlitsd ossze az ottani arakat azzal amit te kaptal. remelem segitettem 18/F
2012. dec. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
megint en vagyok, persze nem csak a sakktabla szeru meg a monogrammos mintas van, van egyszinu, stb..
2012. dec. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nincs se kocsim, és cigány sem vagyok. pusztán tetszik a táska, a formája, a színei, ennyi.
2012. dec. 4. 19:31
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
De tényleg kiadnál százezreket egy táskáért? Még gyűjtögetsz egy kicsit és már kocsit vehetsz...
2012. dec. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
dehogy adnék ki! direkt ezért venném használtan...
2012. dec. 5. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!