Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 16 éves fiú vagyok a hátam és...

16 éves fiú vagyok a hátam és a mellkasom is elég szőrös és hogy szerintetek hogy érdemes borotválni vagy borotváltatni vagy gyantáztatni?

Figyelt kérdés

Igazából a mellkasomat nem szoktam az nem idegesít.A hátam,a vállam és a felkarom annál inkább... mit kezdjek a felkarommal?? borotváljam (borotváltassam) le?? de akkor is meddig?? a könyékig vagy hogy? Mert ugye ha válltól meghagyom a felkarom az elég hülyén néz ki, de ha megszakad egy csíkban a bicepszemnél azis furcsa:/

Előre is köszi



2012. dec. 26. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
csubakka te vagy az? :"DD
2012. dec. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

A borotva nem jó, ugyanis az erősíti a szőrszálakat. Ezért kell gyökeres megoldást választani, mint pl.: gyanta,epilálás, lézer(ha vanpénzed)... Hát mondjuk én lány vagyok, de mondjuk van akit nem idegesít lányok közül, de engem igen és énepilálom a karom, a lábam, a hónaljam és még a hasamat is. Első alkalmakkor nagyon fáj, de ha többször csinálod, akkor márcsak az eleje lesz fájdalmas. volt mikor én minden héten leepiláltam a lábam és néhány helyen meg is ritkult. Mondjuk elég csak 2hetente, mert nemnő olyan gyorsan visza(legalábbis nekem).

Remélem tudtam segíteni :)

2012. dec. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Es a felkarommal szerinted mit csináljak??
2012. dec. 26. 20:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Én borotválom az egész karomat,mert hülyén nézett ki hogy a felkarom borotvált az alkar meg durván szőrös.
2012. dec. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy az alkarom viszont nem olyan szoros:/ azért köszi a valaszt
2012. dec. 27. 08:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor csak a felkart borotváld,meg a többit,váll,hát ha zavar.Én a mellkasom is borotválni szoktam.
2012. dec. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én magamon mindent teljesen szőrtelenítek. :) A karomat is teljes hosszában, pedig nekem sem nagyon szőrös. De sokkal jobb csupaszon, jobban is néz ki. Szerintem szőrtelenítsd te is, de inkább epiláld, vagy gyantáztasd.
2012. dec. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!