Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfi parfümöt keresek, mi...

Férfi parfümöt keresek, mi lenne a legjobb választás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan parfümöt szeretnék, ami jó hatással van a lányokra, ha értitek mire gondolok. :)

Árfekvésben 10.000 Ft alatti összegben gondoltam, a mostani parfümöm kicsit édes, ezért most egy erősebb illatra szeretnék váltani. Mit ajánlanátok? 18/F

A Diesel parfümből bejött az, ami "öklös" kiszerelésben van, és még a Hugo Bossból volt ami tetszett, csak hát az árukat sokalltam.

Valami ötlet?:)



2012. dec. 26. 20:16
 1/4 laci911 ***** válasza:
Sokallod 10alat nem kapsz szinte seMit max nagyon meg kell talanod.....tom tailor sepeed Life az asszem olcsó duagleszben tudsz talßlni helyedben azt venném ami tetszik mert ha megveszel egy replayt akkor ha nemtetszik akkor 5000Ft buksz szóval inkább vedd meg drágábban ....
2012. dec. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Most milyen parfümöd van?

Milyen természetű vagy?(komoly,bohém, stb...) :D

2012. dec. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Antonio Banderas- Gold Secret Most a dm-be 4500 Ft míg a douglas-ba 6500


[link]


Szerintem ennek is jó illata van(Bruno Banani):

[link]


Diesel Fuel for Life Pour Homme:

[link]


Hugo Boss Hugo Man:

[link]


Mexx-Pure Life:

[link]


De persze ez jellemtől függ :)

2012. dec. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a one million-t ajánlom mivel 15-16 ezer és azt mondtad sokallod ezért az One million FM-t ajánlom ugyan azokat az összetevőket használják.
2014. máj. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!