Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk a barna vagy inkább a...

Fiúk a barna vagy inkább a szőke hajú lányok tetszenek?

Figyelt kérdés
Persze tudom,h nem a hajszín az elsődleges de kíváncsi vagyok ,h ha választanotok kéne melyik lenne.
2012. dec. 28. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálam egyáltalán nem a hajszín határozza meg. Vagyis az is befolyásoló tényező, de nem lehet kijelenteni hogy nekem pl. csak a szőkék tetszenek. Az összkép a fontos, lehet szép egy barna lány vagy egy szőke is.
2012. dec. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szóval ha itt többen azt mondják, hogy barna, akkor olyan színűre fested a hajad?


Sok eszed van...

2012. dec. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Barna hajú vagyok -_-

És nem festeném szőkére,csak kíváncsi voltam,bocs -__-"

2012. dec. 28. 16:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a barnák tetszenek a legjobban. Mindenkinek van egy ideálja csak lehet hogy nem is tudatosul benne. (az nézze meg az utcán az embereket hogy igen vagy nem és meglátja hogy hasonló kategória lesz)
2012. dec. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Barna.

Néha szőkék is bejönnek, de csak ritkán.

Talán tudat alatt az van benne, hogy a szőrös muffokat szeretem, és szőke lányoknál világos a szőr. Mármint, a gyári szőkéknél.

2012. dec. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jól mondod, a hajszín nem az elsődleges... Nálam egyáltalán nem számít.

Viszont, ha én alkothatnám meg a számomra tökéletes nőt, akkor szőke lenne:P

2012. dec. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
2014. jan. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az összes lehet szép, nem ettől függ. Mindegyik tetszik, csak a festett nem, pláne ha elkezd kopni.
2020. febr. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!