Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valahogyan megtudnám változtat...

Anonymus12 kérdése:

Valahogyan megtudnám változtatni a szemem színét?

Figyelt kérdés
Semmi műtét,kontaklencse! Pl. Olyan étel ami megváltoztatja a szemszínt (erősen)kékre? Nagy barna szemeim vannak,állítólag szépek,még a szempilláim is, ezt egy lány mondta! Elfogadtam ahogy van,nekem is tetszik csak kíváncsi vagyok hogy lehet-e? HASZNOS VÁLASZOKAT,KÉRLEK!
2012. dec. 28. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
fotoshop, vagy googleplaybe telorais van direkt ilyenapp
2012. dec. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kösz a semmit...-_-
2012. dec. 28. 20:54
 3/7 anonim ***** válasza:
A hasznos válaszod az lesz, hogy nem. Mert ilyen nincs.
2012. dec. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az arrakisi homokférgek által termelt fűszer fogyasztásától kékre vált a szemed :D


Egyébként pedig tényleg nem. Csecsemőknél, kisgyerekeknél még változik a szemszín (általában eleinte kékes és végül barnás lesz), de még akkor sem befolyásolható. Fogadd el magad ilyennek, vagy ha nagyon nem tetszik, akkor kontaktlencse.

2012. dec. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
elfogadtam,még annak a lánynak is tetszik akibe szerelmes vagyok :$
2012. dec. 28. 21:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Na akkor meg ne akarj változtatni rajta :D
2012. dec. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem akarok csak érdekel:)
2012. dec. 28. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!