Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyennek tartanátok az ilyen...

Milyennek tartanátok az ilyen óvónőt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most vagyok 17 éves és szeretnék majd az elkövetkezendő időkben piercinget [szemöldök (valamilyen kéket) és orr (nem karikát hanem valami ízléses követ)]..

Viszont most pedagógiát tanulok és nagyon szeretem a gyerekeket ezért óvónő szeretnék lenni.

Nem szeretem akik leszólják azokat akiknek van piercingje ,tetoválása. Jó nyilván aki már kezdi túlzásba vinni arra én is felfigyelek, hogy ez azért már kicsit túlzás, de tudom, hogy ez az ő döntése neki így jó. Ezért légyszíves arra kérlek ne hurrogjatok le, csak írjátok le a véleményeteket ,hogy képzelnétek el így egy óvónőt,mi lenne a benyomásotok róla?

Amúgy tényleg nagyon szeretem a gyerekeket kisöcsémmel is úgy bánok,mint ha szinte már a sajátom lenne, annyira szeretem. És minden kisbabával, kisgyerekkel törődöm már kiskorom óta.

Szóval milyen lenne a benyomásotok ha meglátnátok egy piercinges óvónőt?

Nyilván ha meg kell tenni, akkor kivenném ez nem is kérdésed, de kíváncsi vagyok a véleményekre. Előre is köszönöm a válaszokat!! :)



2012. dec. 28. 21:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna,de elsősorban nem a szülőket kell meggyőznöd,hanem a leendő munkaadódat.Ő az aki eldönti,dolgozhatsz-e az ő óvodájában,vagy sem,és ha neki ellenszenves a külsőd,akkor mindegy,hogy én mit gondolok.
2012. dec. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
54%
Hát szerintem az óvónőnek kifogástalannak kell lennie, mert a kiskölök tőle is sokat tanul, felnéz rá stb... legalább is ez az én véleményem.
2012. dec. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A kis kövecskével az orrban semmi gond, még csinos is, de a szemöldökpiercing túl sok.
2012. dec. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szemöldök piercing sok, a kövecske orrba szerintem meg már olyan lejárt falusi diszkós lány stílus.Tetoválást olyan helyre csináld ami nem olyan hivalkodó meg ez mintától is függ.Van olyan csaj ismerősöm akinek a melle fölött van, na szerintem az már sok.
2012. dec. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
piercinggel és tetoválással egyik óvodába sem fognak felvenni,bánhatsz te akármilyen jól a gyerekekkel.sőt én sem adnám a gyerekem olyan oviba ahol ilyen óvónők dolgoznak.nem azért mert elítéllek,hanem mert számomra ez kimeríti az ápoltság,jó szituáltság fogalmát.
2012. dec. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%

Kedves előttem szólók!

Először is. A gyerekek többsége nem feltétlen az óvónő miatt lesz ilyen vagy olyan. Hiszen ma már a szülők többsége... Hát nem elemezném...

Másodszor. Bölcsiben dolgozom. És van szemöldök piercingem, az ujjaimon és csuklómon van icipici tetoválás. Nagyon szeretem a gyerkőcöket, és még egynek sem volt rémálma tőlem...

Szóval én csak annyit mondok, hogy szerintem nem lesz gond a piercinggel, ha meg nagyon belekötnek, kiveszed.

26/l

2012. dec. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én úgy gondolom, ha talán a szemöldök piercing nem is, de az orrpiercing bőven beleférhet egy óvónő kinézetébe.

Én úgy vagyok vele, hogy vannak olyan tanárok is iskolában akik ugyanúgy sminkelnek, vannak piercingjeik és tetoválásaik és valamiért az ilyen emberekhez jobban is "vonzódnak" úgymond a gyerekek. Én legalábbis személy szerint, meg sok ismerősöm akiknek ilyen tanáruk van\volt azokkal jobban ki lehet jönni. Kicsit közvetlenebbnek érzi az ember, nem olyan merevnek ,mint úgy egy tanárt akit beállítanak fapofájúnak. Persze nekem általánosban volt olyan tanárom, aki abszolút nem ilyen volt,hanem semmi percing meg egyebek,meg persze ő már volt egy pár hány éves , de ő volt a második kedvenc tanárom, mert akármilyen rendszerető és fegyelmező is volt, de vicces és jó fej.

Szerintem attól,hogy valakinek van testékszere még mutathat jó példát, ettől még nem lesz rossz az ember.

Mindenesetre köszönöm a válaszokat!

2012. dec. 28. 22:46
 8/12 anonim ***** válasza:

Első dolog hogy kivetetik a piercingeket veled ha ilyen helyre felvesznek. Szóval nem nagyon számít.

Amúgy nekem semmi bajom ezzel.

2012. dec. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem sincs ezzel bajom. De gondolkodj logikusan. Nagy a munkanélküliség, van miből válogatni... Ha jelentkezik két hasonlóan szimpatikus ember, akkor a piercing/tetoválás nélkülit fogják felvenni.


Különben is még csak 17 vagy. Csináltasd meg nyugodtan, mire óvónőként dolgoznál, addigra úgyis eltelik minimum 5év. Ennyi idő alatt akár még meg is unhatod:)

2012. dec. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Tudom, és persze tisztában vagyok vele, hogyha megkívánja a helyzet akkor nem azt fogom szem előtt tartani,hogy nekem mi tetszik hanem, hogy mi lesz nekem a jobb..

köszönöm a válaszokat! :)

2012. dec. 29. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!