Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, mindig odafigyeltek,...

Lányok, mindig odafigyeltek, hogy 100 %-osan nézzetek ki? Muszáj mindig a legjobban formánkat hozni?

Figyelt kérdés

2012. dec. 29. 08:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen oda figyelek rá. De ez nem a full sminket jelenti hanem az ápoltságot. ez a tiszta ruhától kezdve belefoglalja az egész ápoltásgot fogmosás, hajmosás, dezodorálás stbstbstb.


18/L

2012. dec. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
senki dem 100%-os soha. nem is lehetséges, Persze nem az alap higiéniára gondolok mint az előző.
2012. dec. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Odafigyelek mindig természetesen a külsőmre, de vannak olyan reggeleim, hogy bal lábbal kelek, aztán csak úgy vagyok vele, hogy normálisan legyek felöltözve meg felfogom a hajam lófarokba és kész... olyankor semmi kedvem sminkelgetni például.
2012. dec. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen, ilyesmire gondoltam, köszönöm a válaszokat. Ha összekötöm a hajam, már kapom, hogy de kibontva jobban néz ki, meg hogy egy nőnek a keze milyen fontos, legyen lakkozva a köröm, jobban áll,l, ha ki vagy festve. Könyörgöm, minden nap? Főleg ha csak boltba megyek? Persze a tisztálkodás, dezodorálás alap, de ne kelljen már mindig úgy kinézni, mint aki bálba megy.
2012. dec. 29. 14:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Most, hogy nekem is itt a vizsgaidőszak és majd 2 hónapig itthon leszek én sem fogok úgy kinézni, mint egy szépségkirálynő. Minek lakkozzam ki a körmöm, ha úgyis itthon vagyok csak? Hogy a macskám előtt szépen nézzek ki?:D
2012. dec. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem az első félreértette

nem az alap igényességről volt szó.

én pl. suliba rendszeresen úgy járok, hogy felveszek egy sima pólót, farmer, valami cipő, felfogom a hajam és ennyi. semmi smink semmi frizura, a legkényelmesebb cuccok és kész. mondjuk én nevetségesnek is tartom amikor többiek a gimiben úgy néznek ki mint valami 30 éves titkárnő :D felesleges :D persze ettől még fürdök minden nap és hajat is mosok minden (más)nap, és a fogmosás sem marad el napi 2x :)


ha már elmegyek hétvégén valahová vagy suli után akkor azért jobban figyelek, sminkelek is stb... de ha csak reggel megyek délután jövök akkor nem foglalkozom ilyenekkel

2012. dec. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha másokkal találkozom, iskolába megyek, akkor ügyelek arra, hogy a kezem és a hajam mindig ápolt legyen, ez nem olyan sok idő, viszont sokkal jobban érzed magad tőle, legalábbis nálam így van. Viszont teljesen fölösleges túlzásokba esni, nem kell mindig sminkelni, szerintem muszáj mindenféle kenceficétől mentes napokat tartani, pihentetni a bőrt. Ruhával, hogy mi mivel mennyire megy, nem igazán szoktam foglalkozni, inkább azzal, hogy mennyire érzem magam jól benne az adott napon.
2012. dec. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 18/F vagyok, de ha itthon vagyok nem akarok senkinek sem tetszeni avagy olyan szőrös a pofám, amennyire csak lehet.
2012. dec. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!