Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 153cm/60kg. Sok? Tudnátok egy...

153cm/60kg. Sok? Tudnátok egy ilyen alkatról képet linkelni?

Figyelt kérdés
Szóval adott egy személy aki 153 centi és 60 kiló. Viszont arcra abszolút nem látszik ennyinek,de teljes alakos képet nem láttam róla. Lehet,hogy testre se annyinak néz ki? vagy egyáltalán mennyire látszik túlsúlyosnak aki ilyen paraméterekkel rendelkezik? Lehet,hogy valakinél nem is annyira feltűnő?

2012. dec. 30. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
2 számból ezt nem lehet megmondani, hogy sok-e vagy kevés, mert nem tudjuk, hogy ebből a súlyból mennyi izom és vagy zsír.
2012. dec. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet tényleg megmondani így. De gondolom tudnál róla, ha aktívan sportolna, szóval a mai átlagot elnézve én feltételezném, hogy nem a rengeteg izom miatt ennyi. :D

Szerintem bőven van rajta mit fogni, de semmiképp sem a túlsúlyos kategória még. Arcra azért ennyi még nem szokott látszódni, ahhoz azért elég csúnya túlsúly kell már, hogy feltűnő legyen.

2012. dec. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor valami nagyon jó alkatának kell lenni,mert én 164cm vagyok,és nekem sok a 60, meg is látszik rajtam.
2012. dec. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

160 centi vagyok és már az 58 kiló látható volt az arcomon is. Tokás voltam tőle és nagyon kerek képű (mondjuk egyébként se csontos az arcom).


Ha izmos valaki, akkor persze máshogy alakul.

Én nem voltam túl izmos (gyakorlatilag semennyire).

2012. dec. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szerintem sok. én 168centivel vagyok 55kiló. de fogyni szeretnék.

amúgy miért kérdezed? neten beszélgettek és most fogtok élőbe találkozni?

2012. dec. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sok, mert lehet hogy vastag, nehéz csontozatu, az is sokat számít. Nehéz csontozat ès izom. Én pl 165/66 vagyok ès nincs hasam. Sokat sportolók/tam. Lehet hogy ő is ilyen.

l /19

2012. dec. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én 160cm vagyok és 56kg. Így nem vagyok kövér, de a "van mit fogni rajta" kategóriába esek.


Szerintem az illető, akiről írsz, picit husi lehet, de nem feltétlenül kövér. :)

2012. dec. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Itt találsz ilyen képeket. 153-at nem lehetett beállítani, csak 152-t.


[link]

2012. dec. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!