Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok és nagyon...

FedorS kérdése:

13 éves vagyok és nagyon szeretnék nyelv piercinget. Apa megengedné, de anyu nem akarja. Mit mondjak neki, hogy megengedje?

Figyelt kérdés

2012. dec. 30. 23:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Vágd szájba.
2012. dec. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
nyugodj bele
2012. dec. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Képzeld magad a helyébe: te örülnél ha a lányod piercinget szeretne a nyelvébe? Megértem hogy ódzkodik tőle, hiába csak külsőség. Ha nem akarja megengedni, nem hiszem hogy később meg fogja.

De ha 3 évig elég meggyőzően könyörögsz, látja hogy tényleg mennyire szeretnéd, akkor talán megengedi, most még kislány vagy, akkor már nem leszel az.

2012. dec. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Vortrex válasza:
79%
Vágd szájba, hülyegyerek.
2012. dec. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

várj még vele 2-3 évet..

undorító ha 13 éves kisgyereknek van piercingje..

minek kell az neked ilyen korán?? majd mindig kidugdosod a nyelved hogy azzal menőzz..? még ne csináltasd meg, nekem is van mégis kitudtam várni h 16 éves legyek..

2012. dec. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
13 évesen én is azt hittem, sőt biztosan tudtam, hogy egyszer nekem is lesz. Most itt vagyok 18 évesen, és kizártnak tartom, hogy valaha is rakassak. Nővéremnek eddig 1 foga tört le (teljesen) miatta, és még ki tudja, mennyi fog. Állásinterjún se nézik jó szemmel, ha beszéd közben látják, hogy piercinged van. Várj vele, ha még 5 év múlva is tetszeni fog, rakass. Inkább legyél azzal menő, hogy jól tanulsz. Hosszú távon kifizetődőbb.
2012. dec. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én most töltöm a 14-et, és már fél éve benne van a nyelvembe :D amúgy csak akkor csináltasd, ha bírod azt, hogy nem bírsz majd több mint egy hétig beszélni, enni, inni csak kínszenvedések árán. befog dagadni:)
2013. jan. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Várj még vele. Én is annyi idős koromban nagyon szerettem volna könyörögtem, sírtam, hisztiztem mire 17 éves koromra megengedték azt mondtam nekik köszönöm, hogy nem engedtétek meg. A pasiknak is zavaró egyébként csók közben igaz te még ráérsz szerintem..Amúgy is ha egyszer megunod és kiveszed és lehet hogy megmarad a helye akkor meg sírni fogsz h. milyen egy hülye voltam. Mindegy Te tudod de szerintem felejts el, ha meg nagyon szeretnél akkor könyörögj tovább mint én :) . 19/L
2013. jan. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

(8/8)utolsó vagyok.....

Azt még kifelejtettem nagy barom voltam én is mert 17 éves koromban a fültágító tetszett meg és már senkitől nem kértem engedélyt, hanem kitágítottam. Most egy ocsmány 2 centis luk tátog a fülemen. 3 hét múlva megyek összevarratni, de akkor meg heg marad ott. Gratulálok magamnak. Ne törődj az ilyen divat szarokkal. Inkább csináltass egy olyan pc-t ami szép,nőies,nem zavarja a pasikat és még a szüleid is megengedik szerintem (pl.:hélix).

2013. jan. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!