Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műkörmöt szeretnék csinálni...

Műkörmöt szeretnék csinálni mik kellenek hozzá?

Figyelt kérdés
Karácsonyra kaptam uv lámpát és megszeretnék tanulni műkörmöt csinálni. Van még Uv-s fénylakkom. Mik az elengedhetetlen dolgok egy zselés műkörömhöz?
2013. jan. 2. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

egy tanfolyam, ahol megtanulod, hogy hogy kell. mert anélkül sokra nem mész, és kidobott pénz lesz. ez egy szakma.


tetőfedést miért nem akar senki otthon nulla tudással csinálni????

2013. jan. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért kell lenézni az emebreket ha tanfolyamra nincs pénzük de hobbiként megszeretnének tanulni valamit......
2013. jan. 2. 11:14
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem lenézés. Viszont attól még szakma marad, még akkor is, ha hobbiként csinálja az ember. És mivel itt nem arról van szó, hogy elrontod a mintát, ezért nem mindegy, hogy hogy csinálod. Mert életreszóló károkat tudsz okozni akár magadnak, akár annak, akinek előbb-utóbb meg fogod csinálni.
2013. jan. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen és pont ezek miatt az "életre szóló károk" miatt szerettem volna tanácsot kérni... -.-"
2013. jan. 2. 11:35
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
az itt kapott tanácstól még sokra nem mész. Ez egy gyakorlati szakma. Ha nem látod, hogy hogy kell csinálni, nem viszi valaki a kezed munka közben (szó szerint értem), akkor igen kicsi az esélye, hogy normális munkát adsz ki a kezedből.
2013. jan. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia írj rám privátba és én szívesen segítek , ha gondolod.:)
2013. jan. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%

Egy barátnőm mindenféle tanfolyam nélkül százszor szebb műkörmöt csinál magának, mint egy műkörmös ismerősöm. Azért nem kéne így leoltani szegény kérdezőt.

Ezt nem tudtam magamban tartani, bocsi hogy nem tudok érdemlegesen segíteni.

2013. jan. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!