Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? érdemes...

Mit gondoltok erről? érdemes lenne? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
már unom ezt a külsőt ès mindent, ès nem is érzem jól magam így. nem birom ezt hogy így nézek ki.. arra gondoltam hogy új ruha tárat szedek össze ès levágatom a hajam. érdemes lenne? vagy elmúlik majd hogy más akarok lenni?:ss
2013. jan. 2. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nos, érdemesnek mindenképp érdemes, de ajánlott apránként, nagyon meggondoltan csinálni.
2013. jan. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát gondolom még fiatal vagy, érthető hogy sok mindent ki akarsz próbálni, és ki is kell, csak arra vigyázz, hogy próbálgatás közben ne tedd végleg tönkre a hajadat, bőrödet stb. a ruhatárfrissítés pedig mindig jó ötlet ha van rá pénzed. Volt egy időszakom mikor én is utáltam mindent magamon és változtatni akartam, merj belevágni és pár év múlva rájössz, ki is akarsz igazán lenni, és azt is kitalálod miben érzed jól magad, mi áll jól neked
2013. jan. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hosszú hajat akartam de mire megnő újra a derekamig pff.. xd
2013. jan. 11. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!