Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hany centimeter egy industrial...

Nyuszicsibe86 kérdése:

Hany centimeter egy industrial pircing amit fulbe raknak?

Figyelt kérdés

#pircing~industrial~centimeter
2013. jan. 3. 13:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ez fülenként változik
2013. jan. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hat evvel nem lettem okosabb....egy atlagos meretu megis kb mekkora?mivel elsobb ki akarom lovetni a fulemet ket helyen,es csak azutan szeretnem berakni.csak nem tudom milyen tavolsagra lovessem ki h az azutan jol nezzen ki.
2013. jan. 3. 13:49
 3/13 anonim ***** válasza:
nem tudom hogy néz ki a füled,hiába mondom hogy vegyél 2,5 cm-est ha pl. pici füled van és 1,5 cm-s kell bele...
2013. jan. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Az nem jó ötlet, hogy előtte lövetsz(már ez sem szerencsés, a porcba, főleg az ilyen hajlatba szúrni célszerűbb) és majd belerakod az industrialt. Még úgy is feszíti minimálisan a fület, ahogy helyezkedik benne az ékszer, ha industrialnak van szúrva.

Egyébként sok választási lehetőség van, mivel átlósabban is a fülbe rakathatják, és vannak kisebb nagyobb fülek is.

[link]

2013. jan. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Menj piercerhez!!! A válaszodtól kb rosszul lettem mennyire nem tudsz erről semmit. Ha industrialt akarsz ne sz@rakodj ide lövök, oda lövökkel hanem csináltasd meg rendesen! Pár ezer forint..
2013. jan. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
hat mar ne haragudj,de nem lehet mindenki ojan okos mint te,kedves utolsokent valaszolo!!!valoszinuleg azert kerdeztem itt errol,mert nem tudom a menetet a dolognak.azt meg el lehet felejteni nalam h barmimet is tuvel szurjak,mert abban volt mar reszem es kosz tobbet nem!nem ertem mi abban a nagy gond h 2helyen atlovetem egyszeru fulbevaloval,majd miutan begyogyult,berakom az industrialt...
2013. jan. 3. 20:55
 7/13 anonim ***** válasza:

Ott van az oldal, bár ezt te is megtalálhattad volna, remélem nem jön majd a következő kérdés, hogy miért nem sikerül belerakni a piercinget...

Mi történt, hogy ennyire félsz a tűtől?

2013. jan. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia! Ha rendes helyen szúratod, akkor fagyasztóspray-vel érzéstelenítik majd a füled és SEMMIT nem fogsz érezni, ne aggódj.

Meg amúgy a piercinges megnézi a füled, és olyat fog bele tenni, ami passzol. Szerintem úgy jobb, mintha előre vennél magadnak.

2013. jan. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
az orromat tuvel lyukasztottak ki,es nagyon fajt.azt mondtak nem nagy valami,eszre sem veszem,viszont az erzestelenito spray nem igen hatott,vagyis nem vartak meg sztem h hasson.majdnem elajultam mikor a szemem elott egy oriasi tu lebegett keresztul az orromon....amikor huztak ki a tut,ugy tuszkoltak bele az ekszert,es ezt nem kivanom senkinek! mar megbantam,ha tudtam volna h mi lesz,nem vallalkozok ra! csak nem olyan reg kezdtek pisztolyal lovetni az orrot is,es akkor a pircing rogton benne van,nem kell a folosleges fajdalom meg plusz....na ezert nincs tobb szuras!!!! van a fulemben is porc pircing v hogy hivjak,ami a ful bejaratanal van,azt is lovettem,es semmi gondom vele,viszont ha szurattam volna,nyilvan nem lett vna se gyors,se kevesbe fajdalommentes!!!!!
2013. jan. 3. 23:04
 10/13 anonim ***** válasza:
8. vagyok. Sajnálom, hogy így megjártad az orrpiercinggel. Nekem is szúrták, de nekem alig fájt, a fülemben lévő piercinget is szúrták, azt pedig nem is éreztem. Úgy tűnik helytől is függ, szerintem azért a jobb szalonokban ügyelnek arra, hogy minimális kellemetlenséggel járjon.
2013. jan. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!