Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hany centimeter egy industrial...

Nyuszicsibe86 kérdése:

Hany centimeter egy industrial pircing amit fulbe raknak?

Figyelt kérdés

#pircing~industrial~centimeter
2013. jan. 3. 13:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szegény, jól megjártad, sajnálom. Én mégis azt mondom, hogy ezt a típusú piercinget vagy ne válaszd vagy ne ilyen technikával készíttesd el. Nekem is van industrialom(mellette még 6 db piercingem) és szúrattam, persze normális, igényes helyen, ahol nem ilyen módszerrel szúrták. És érzéstelenítés nélkül kerültek belém az ékszerek. Ezért nem győzik/győzzük hangsúlyozni itt az oldalon is, hogy csak normális piercerhez érdemes elmenni. Az ilyennek le is törtem volna a kezét, plusszba tuti, hogy ráküldtem volna az ellenőröket is...


Szóval jól gondold meg, valószínű, ilyen technikával még jobban szenvedni fogsz az industrial gyógyulása közben.

2013. jan. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Persze a lényeget elfelejtettem...

Branülös tűvel szúrják a profik:

[link]


Nem szabad a frissen szúrt sebet annak kitenni, hogy az ékszer behelyezésénél esetleg még jobban roncsolják a lyukat. Hónapokkal is megnyúlhat a gyógyulási idő. Ezért sem tanácsolják a le nem gyógyult lyukba az ékszercserét.

2013. jan. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
koszi mindenkinek a valaszokat.sajnos annak aki berakta az orromba a pircinget,mar nem lehet rakuldeni az ellenoroket,mert meghalt autobalesetben sajnos..
2013. jan. 5. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!