Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti járnátok egy olyan...

Fiúk! Ti járnátok egy olyan lánnyal akinek nem túl szépek a mellei és lógnak?

Figyelt kérdés
Sajnos ilyen mellekkel áldott meg a sors és félek ha lesz barátom nem merek majd elötte levetkőzni ha odakerülne a sor :S
2013. jan. 3. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az ég áldjon meg, az csak egyetlen dolog a milliónyi közül. A lógó cicinél sokkal jobban zavarna, ha dugdosnád, gátlásos lennél előttem, nem engednéd, hogy lássam, hogy játszak vele. Húzd ki magad és legyél rá büszke. Nem tökéletes, de ez van, ilyenre formázta a természet, na és akkor?
2013. jan. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is járnék veled simán!
2013. jan. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Sajnos az én mellem is ilyen. Úgy néz ki mintha szültem és szoptattam volna 3 gyereket, pedig még nincs egy sem. Ennek ellenére a vőlegényem imádja. Teljesen oda van értük. Úgy tud rájuk nézni, mintha a világ 8. csodája lenne. Szóval szerintem ne aggódj ez miatt. Aki szeret annak nem az számít, hogy milyen a melled.
2013. jan. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Tomikazu válasza:

Persze hogy igen hisz a külsö nem minden mindenki aki

Igazán csinos az belüröl szép, képzeld milyen rossz lehet

Egy olyan lányal járni aki csinos de belül romlott :/

2013. jan. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mivel ezt előre nem lehet tudni, így igen. Hiszen később derük ki(jó esetben), amikor ez már nem lehet akadály:)

Az viszont más kérdés, hogy ha tudnám előre, akkor mi lenne...

Mielőtt még sokan letámadnak: gondolom ti se jönnétek össze olyan sráccal, akiről már az elején tudjátok, hogy csak 8 centis farka van.

2013. jan. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Képet kérek és akkor megmondom mennyire gáz?
2013. jan. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Én most vagyok 17 éves, a melleim nagyon csúnyák, lógnak, különösebben nem is nagyok (75/80 C), ráadásul karácsony környékén ki kellett venni belőled egy csomót, szóval most még kevésbé esztétikus.


Az legelső barátomnál iszonyú gátlásos voltam, fekve is alig mertem levenni a melltartóm, majdnem sírtam mikor végül rávett... semmi gondja nem volt vele (mondjuk nyilván nem fogja mondani, hogy undorító - de láttam volna rajta, hogy viszolyog tőle). A mostani barátom egyenesen imádja, pedig ő elég jó pasi.


Egyébként ne aggódj, mindenkinek lóg kicsit, akinek van mit a tejbe aprítani, szilikoncsodák csak a magazinokban léteznek, meg néhány p*csánál (elnézést), és hidd el, hogy a srácoknak nem jön be a kemény és mű cici.


Szeresd, és ez furán fog hangzani, de nézz olyan oldalakat, ahol "csúnya mellek"-ről van szó, képpel. Meg fogsz lepődni, hány otromba tőgyre mondják, hogy szexi. Kinek mi. :)


Megkérdezhetem hány éves vagy? :)


Egyébként sok sikert, ez szinte egyáltalán nem számít, hidd el nekem! ;)

2014. febr. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!