Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti vonzódtok olyan...

Fiúk! Ti vonzódtok olyan lányokhoz akik szépek de szegények, és mivel szegények nem is oltozkodnek olyan szépen, divatosan? Járnátok ilyen lánnyal? Nem szégyellnétek?

Figyelt kérdés

2012. dec. 12. 11:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
39%
Ez milyen hülyeség már megint? Ugyan lány vagyok, szegény, de ettől még pont ugyanúgy öltözök mint bárki más aki nem ilyen csóró mint én. Aki nem öltözik divatosan, vagy ócska ruhákban jár az azért teszi mert neki ez tetszik, esetleg nem érdekli a divat, vagy épp igénytelen és jó neki a szakadt ruha is. A divatos cuccok a legolcsóbbak, mert az minden boltban ott van. Szóval ez nem lehet kifogás.
2012. dec. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Jaajj nem értesz engem, én csúnyán oltozkodom mert nincs rá pénzem és szégyenlem de nagyon sokan szépnek tartanak.
2012. dec. 12. 11:55
 3/24 anonim ***** válasza:
78%
hogy érted, hogy csúnyán? most kinek mi tetszik... amire azt mondod, hogy csúnya, az nem biztos, hogy más szerint is az.
2012. dec. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%

Aki szép, az egy zsákvászonban is szép. ;)

Ha meg vonzódom egy lányhoz, azt nem az anyagi helyzete függvényében teszem!

2012. dec. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Nem ismertem még ilyet, nemtom.
2012. dec. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Es nem szégyellnéd semmilyen korulmények kozott??
2012. dec. 12. 12:07
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem! Akit szeretek, bármikor felvállalom bárki előtt!

Már ha nekem szólt a kérdés :)

2012. dec. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Igen neked ! :) de a tobbiek is válôaszolhtanak..
2012. dec. 12. 12:18
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem ettől függ. Egy sima ruhába öltözködő lány is lehet szép. Nem szégyellem, mert a belső is lehet fontos. Aki meg nem érti meg, azt sajnálni tudom.
2012. dec. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
"A divatos cuccok a legolcsóbbak, mert az minden boltban ott van." A mondatbeli összefüggés és maga az állítás sem helyes! Azért van ott minden boltban, mert arra van a legnagyobb kereslet. Amire viszont túlkereslet van, az mindig drága (lásd: benzin). Az a termék olcsó, amire túlkínálat van, azaz nincs rá nagy kereslet, de az a ruha meg nem lenne divatos.
2012. dec. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!