Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Léteznek még közöttetek...

Fiúk! Léteznek még közöttetek helyesek?

Figyelt kérdés
Soha nem látok az utcán egy jóképű pasit sem!! Minden jó srác színésznek megy?? Tudtok linkelni, nem híres (!!) helyes, smink nélküli pasikat?

2013. jan. 4. 15:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Ezt a kérdést bázzz! Akkor menj színésznőnek!
2013. jan. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Igen, pl én.
2013. jan. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én eleget látok..
2013. jan. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%
Hát remélem nem is fogsz találni egyet sem..
2013. jan. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

1. köszi, igyekszem;) csak sajna azt is külföldön kellene.

2.örülök

3. jó neked

4. viszont

2013. jan. 4. 15:58
 6/17 NagyD1990 válasza:
68%
ez a kérdés... te biztos valami 16 éves kiscsaj vagy, legalábbis a megnyilvánulásodból kifolyólag. De csak mert te "jó pasikkal" jönnél össze, az még nem biztos, hogy ők kíváncsiak egy ilyen beképzelt személyre...
2013. jan. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%

Én egyetértek az előttem szólóval, de a megfogAlmazás nem az igazi. Vannak helyes fiúk. Én pl a környezetem szerint az vagyok. De szerintem nem azt kellene nézni, hogy ki hogy néz ki. Persze az is fontos. De ha megismered, és a vonzalom közös, akkor nem az lesz a legfontosabb, hogy milyen a teste. Ne nézd senki arcát! Ismerd meg, mert az ember belső része a legszebb. Ez nem egy kamu, sablon duma. Én teljesen ezt gondolom. Sokszor tapasztalatam. Bár a legtőbb barátnőm nagyon szép volt, volt néhány, aki hétköznapi volt. Kívülről. Persze én mindet ugyanúgy szerettem.

26/f

2013. jan. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
Én nagyon sokat látok nap mint nap.De ne külső legyen már a legfontosabb..
2013. jan. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Ti most úgy beszéltek, mintha nektek a külső nem lenne fontos, pedig szerintem azért nektek is számít!

Lehet, hogy sok a helyes pasi, csak az én ízlésemnek megfelelőek nincsenek, az is lehet, hogy nem is létezik olyan Magyarországon, aki nekem tetszik. Ez van.:(

Csak azt nem értem, hogy a 6. válaszoló honnan veszi, hogy beképzelt vagyok. Sok minden vagyok, de beképzelt az biztos nem. Nem tudom miért ítélsz meg embereket úgy, hogy nem is ismered őket.

A 7. válaszolóval sok mindenben egyetértek!

Azt egy szóval sem mondtam, hogy össze akarok jönni valakivel.

2013. jan. 4. 19:36
 10/17 anonim ***** válasza:
10%
én se szoktam utcán látni jó pasikat,csak ilyen beképzeld divatmajmokat....
2013. jan. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!