Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Én egy 13 éves lány vagyok,...

Én egy 13 éves lány vagyok, nagyon magas, sokszor mondják nekem hogy modell alkatú vagyok, elkezdtem gondolkodni rajta, és érdekel ez a szakma. Tudtok nekem mondani modell castingokat vagy trégingeket egészen kezdőknek?

Figyelt kérdés

2013. jan. 5. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Tisztában vagy vele, hogy mivel jár az, ha valaki elkezdi ezt a munkát? Vagy nem látsz semmit a csillogáson kívül?
2013. jan. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

13 évesen modellalkatú? Be ne kajáld már!


13 évesen még javában növésben vagy. Ilyenkor még szinte semmit nem lehet tudni, hogy milyen leszel, ha nagy leszel.

Maximum a magasságodra lehet tippelni, de a végleges alkatodra aligha, hisz még a pubertás előtt/alatt, de semmiképpen nem után vagy.

2013. jan. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

Nagyon sok mindenkit érdekel a szakma mert azt látják, hogy semmit nem kell csinálni csak kamera előtt állni és pózolgatni és még fizetnek is. De sajnos nagyon nehéz.

Modellkedem, külföldön is voltam több hónapot, hát nagyon nem volt egyszerű, én is így voltam vele, hogy érdekel és belevágtam és szerencsém volt, sikerült és most kapok sok lehetőséget külföldön. Én 18 éves vagyok. De néha belegondolok, hogy feladom mert olyan elvárások vannak, főleg súlyban. Nem vagyok hízásra hajlamos, magas vagyok mégis valahogy sosem jó a súlyom, meg a centik (mell/derék/csípő).

Na jó azért ennek ellenére én élvezem még.


Amúgy kérdésedre válaszolva, próbálj meg ügynökségekhez magadról képeket küldeni, arckép meg az alakodról is fürdőruhásat és visszajeleznek ha látnak benned lehetőséget. De a kezdéshez mindenhol portfóliót fognak kérni amit 70000ft alatt nem is csinálnak...

Itthoni nagyobb ügynökségek: Europeface, Zoom models, Trendattack

2013. jan. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2013. jan. 7. 16:03
 5/5 anonim válasza:
55%
Dóri?
2013. jún. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!