Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok mondani olyan animét...

Tudnátok mondani olyan animét ami nem "kezdőknek" való?

Figyelt kérdés

megnéztem az Elfen Lied című animét és valami hasonlót szeretnék.könnyen megszerethető karakterekkel és olyan történettel aminek ha a végére értem akkor egy könnycseppel az arcomon mondjam azt:Mégegyszer!

szóval komoly történet kellene,akár szerelmi szál is lehet benne,az tökmindegy


2013. jan. 1. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát majd ha megnéztél 100-200 + animét utánna már nem vagy "kezdő" , de ezis sok mindentől függ , például aktiális szezonban hány animét nézel , aa-n lehet látni 1-2 otakut aki szinte mindent visz.

Az Elfen Lied egyébként sokkal jobb mangában mint animében.

Van ilyen , a legjobb példa az Angel Beats! , nehezen indul be de ha az elfen lied végén könnyeztél akkor itt meg bömbölni fogsz , kicsit ütött.

Esetleg az Ano Hana , kimondott dráma , van benne 1-2 nagyon hard jelenet.

Tasogare Otome x Amnesia , van benne kis misztikus szál is.

Ano Natsu de Matteiru



tudnák még írni , de ez változó. Nálam csak az Ano Hana , az Angel Beats! vége ütött nagyon .

Esetleg a Code Geass legvége , de ez megosztó , én zseniálisnak tartom más nagyon elsietettnek , viszont a Code Geass 1 baromi jó anime , a legjobbak között van.

Steins;Gate-ben is vannak kemény jelenetek.

2013. jan. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,ezek tényleg elég jól néznek ki.most belekezdtem az Another-be,megnéztem 4 részt és eddig egész jónak tűnik
2013. jan. 2. 08:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Another szerintem nagyon jó anime volt egészen a 8.ik részig .

Nekem utánna nem tetszett , esetleg végeztél akarod leírom szívesen hogy miért , akár itt akár skype , mal -on :D

2013. jan. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ma végeztem vele.bár kicsit csalódott vagyok mert reméltem hogy kouichi és misaki között kialakul valami,de hát nem.szerintem egész jó volt,a végétől kicsit többet vártam,de jó volt!
2013. jan. 2. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!