Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha a porcba lövetek ma egy...

Ha a porcba lövetek ma egy fülbevalót, este mehetek szoliba? Vagy a 2 nincs hatással egymásra?

Figyelt kérdés
2013. jan. 6. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem ne menj, mert végülis ott egy "seb" és sebbel nem szabad menni. de ha feltétlenül el akarsz menni,akkor legalább ragaszd le, hogy még véletlenül se érje UV.
2013. jan. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Lehet, hogy kicsit OFF, de szerintem ne lövesd a fülbevalót a porcba, hanem szúrasd.

Amúgy pár napig még víz sem nagyon érhetné, a szoli szerintem nem tenne jót neki.

2013. jan. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, végül hanyagoltam a szolit.

Kedves Utolsó! Mikor az első porc fülbevalót csinálták (lassan 8 éve), én is sokat filóztam, hogy nem lövetni, hanem szúratni kéne. Végül mind a kettőt lőtték és szerencsére azóta sincs semmi baja :)

2013. jan. 6. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!