Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 35 éven felül a nők miért...

35 éven felül a nők miért vágatnak általában mindig rövid frizurát?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem mindenki, de a nők nagy részénél ezt látom, hogy ilyen rövid "bubis" frizurát vágat magának és vörös/csoki/mahagóni/meggy/lilás színűre festik a hajukat. Ilyen idősen már "nem illik" hosszú hajat viselni, vagy miért van ez?

Köszönöm előre is!


2013. jan. 6. 11:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Mert régen ezt látták és a szokás hatalma. Lásd régi szoci nők mindnek rövid haja volt szinte...
2013. jan. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Tényleg így van XD

Talán te is benne vagy a korban, hogy ideje lenne lecsapatni?? :D

2013. jan. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

mert egy idősebb (bár a 35 éves, még messze nem idős) nőknek jobban áll a rövid haj, kevés kivételtől eltekintve. A hosszú haj bizonyos kor után öregít.


mondjuk én 42 vagyok, és hosszú a hajam, de még senki nem mondta, hogy öreges :D

2013. jan. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Én sem értem! Szerintem full gáz :D pláne az ilyen tüsis,meg zselés mindenféle színű frizurák...Vagy barna legyen melírokkal, vagy szőke, vagy egyszínű fekete. De ne lila,meg vörös fehér csíkokkal....


Kleopátra,fülig-válligérő még oké...annál rövidebb már banyás.

2013. jan. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
banyás?? ha rosszul van eltalálva a frizura, lehet. De a 66 éves anyámat még senki nem nézte többnek 50-nél, holott full tüsis, vörös a haja :D
2013. jan. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert már nincs türelmük p*csölni a hosszú hajjal, mindig belelóg mindnbe, zavarja a látásukat.... nyűgösebbek
2013. jan. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt, mert köti őket a "hagyomány", hogy anyuka korban már nem illik a lobonc, mert az csak a tizen meg huszonévesek privilégiuma.

Másrészt pedig ilyen korban már sok nőnek több kisgyereke is van, emellett dolgozik, háztartást vezet és úgy gondolják, hogy praktikusabb a rövid haj. Pedig marha nagy tévedés, mert most nekem is rövidebb hajam van és sokkal nagyobb macera beszárítani, hogy álljon is valahogy, mikor még egységes hosszú volt.

Az a vicc, hogy én még csak 27 vagyok, de én is kaptam már megjegyzéseket a családból, hogy illene most már levágatni a hajam, mert nem vagyok már 18. Hát mondom b*zmeg:D Szerintem sokkal szebb a hosszú haj (most nem fenékig érőre gondolok), sokkal bájosabb és igenis, fiatalosabb.

2013. jan. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
3-as voltam. huszonévesen, harmincas éveim elején volt rövid hajam. utáltam. sokkal nagyobb macera, mint a hosszú.
2013. jan. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

36 éves vagyok, ez még fel sem tűnt nekem. :)

Talán mert a barátnőim és aki kb. egy idős velem, nem nagyon viselnek "bubis" frizurát. Jómagam is hosszú, egyenes hajjal rendelkezem, mindig is ilyen volt és imádom!! Ha ennyi idős leszel majd, megtapasztalod, hogy nem is olyan idősek ám a 35 évesek. És nem feltétlenül kell felhagyni néhány dologgal, mert 30 fölött vagy. :)

Ennek a kornak is megvan a szépsége, de meg ám!!!

2013. jan. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Jól beszélsz 9-es!!! :)
2013. jan. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!