Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek túlzás? Egy...

Szerintetek túlzás? Egy nagyon rövid naci (=forrónaci) s. lila színű mellé, egy spagettipántos, felsőt veszek fel (nem tudom, sajnos leírni hog néz ki) kicsit bő alul, felűl kicsit szűk s. kék színű!

Figyelt kérdés

Ha esetleg v.ki megmondja, hogy kell linkel-ni, akkor a felsőrészt és a nacit is megmutatom.

Elsősorban lányok/nők válasza érdekel. (Azért írd meg L vagy, vagy F)


2011. jún. 16. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát én a magam részéről nem keverném ennyire a színeke. Kék lilával. Ha színes a felsőm akkor fekete fehér esetleg barna az alsó rész.

23/L

2011. jún. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem jól nézhet ki, szerencsére a nyár egyik új trendje az élénk színek keverése (nem mintha ne mígy járnék már jó pár éve)colorblocking a neve.

Úgy tudsz linkelni, hogy megnyitod a képet, felülre mész a kereső sávban, ott kijelölöd a címet, majd másol gomb, és aztán beilleszted a válasz rubrikákba.

2011. jún. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!