Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék venni magamnak egy...

Szeretnék venni magamnak egy gucci parfümöt. A gond csak az, h a douglas árait nagyon drágának találom. Tudnátok mondani nekem olyan üzletláncot, boltot, ahol garantáltan eredeti parfümöt kapok és valamivel olcsóbban? (nálam a netes vásárlás kilőve)

Figyelt kérdés
2013. jan. 6. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
egy eredeti gucci mindenhol drága lesz
2013. jan. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, ezt én is tudom, csak gondoltam biztosan létezik olyan üzlet, ahol pár ezer forinttal olcsóbban hozzá lehet jutni...
2013. jan. 6. 13:25
 3/6 Joy Turner ***** válasza:
73%
Mi a baj a netes vásárlással? Az iparfumeria.hu-n csak eredeti parfümöt árulnak, a dougles-hez képest sokkal olcsóbban. Én mindig tőlük rendelek parfümöt. Még sosem csalódtam bennük.
2013. jan. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Én mindig kis aluljárós üzletekben veszek parfümöt. Eddig mindegyik tutira eredeti volt, mert lecsekkoltam a termék kódját (ez egy elég hosszú számsor) a Douglas beli termékkel összehasonlítva. Ákár 10000 Ft különbségek is kijöhetnek (a kis viszonteladóknál nem olyan magas az árrés, mert náluk ezeket beszerzési áron lehet kapni). Így vettem már pl 5000 ft-ért 30 milis Tommy Hilfigert, 7800 ft-ért Armani Acqua Di Giot. Ja meg vettem egyszer Gucci Envy Me-t is, az sem volt több 30 ml. 8000 ft-nál. Vettem már Bp-en a Déli aluljáróban is, aztán a Nyugati aluljáróban is, meg anyukámnak vettem egyszer Guerlain-t Újpesten az Aliz parfümériában. Azt is megúsztam 6800 ft-ból. Mondom, minden esetben megegyezett a termékszám a Douglasoséval, kamut én se veszek.
2013. jan. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4-es köszönöm, sokat segítettél :)
2013. jan. 10. 13:38
 6/6 anonim ***** válasza:
szívesen:)
2013. jan. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!