Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy én majdnem...

Miért van az, hogy én majdnem minden este sírok mert utálom ahogy kinézek?

Figyelt kérdés

Majdnem minden este sírok azért mert tusolás előtt belenézek a tükörbe.. a hajam nagyon gondőr és dús.. sehogy sem áll. Általában fel van kötözve. A hátam tiszta pattanás.. jó alakom van viszonylag meg sportolok is de kajálás után mindig nagyobb lesz a hasam amitől rosszul vagyok. Nem tudom kihúzni magamat mert akkor nagyon fájni kezd a hátam mivel mindig rossz volt a tartásom.. azt mondták még lehet rajta változtatni de már eléggé fáj. Púp ugyan még nincs a hátamon de hát nem valami jó.. és egyáltalán nem tudok beszélgetni úgymond normálisan kommunikálni az emberekkel.. Nem tudok mit mondani.. most van egy fiú akinek elvileg tetszek de nem tudok vele beszélni se csak dadogok össze vissza.. viszonylag jó tanuló vagyok, kicsit fiús lány szeretek vadulni bírják is a fejemet.. de egyáltalán nem vagyok megelégedve magammal.

14/L



2013. jan. 6. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Gondolom képet nem akarsz adni, nem csak a leírás miatt, hanem a korod miatt is.


Így igazából nem tudom mit mondjak. Tudod ha valaki nincs megelégedve magával és sír emiatt, sokkal jobban szerethetőbb mint aki megvan magával elégedve és beképzelt.


Pattanásos volt az én hátam is, talán olyan korban mint neked. Most én 19 éves vagyok/leszek.

2013. jan. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nagyon örülnék,ha dús,göndör hajam lenne ! :)

A háta ennyi idősen sokaknak pattanásos,ne aggódj!

Fejleszd a kommunikációs képességed! Először menj egy online chat oldalra és ismerkedj ott :) Aztán majd élőben is alakul.Ha dadogsz a szerelmed társaságában,abból lehet tudni,hogy igazán szereted.Ez is alakulni fog,ha már többet beszéltek... Ne sírj,nincs okod rá! Ilyen jó alakkal és gondolom szép arccal 14 évesen ne omolj össze! :)) Lehet,hogy nem éppen humánus,de ha én rondának érzem magam,rágondolok a sok beteg gyerekre,például arra ,aki mozgássérült,szellemi fogyatékos és vak... :( Ilyenkor mindig hálás vagyok Istennek,hogy egészséges vagyok és a szépség amúgy is nézőpont kérdése.Kinek ez szé,kinek az :)) Ne csüggedj!

2013. jan. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A fájó hátadra ajánlom az úszást!

Az a baj, hogy mi bármit mondhatunk/ígérhetünk neked, csak akkor fog változni ez a dolog, ha te fejben változol. Arra gondolj, hogy sokkal könnyebb elfogadni magunkat, mint minden egyes nap minden percében utálni azt, akik vagyunk. Egyetlen egy valaki van, akivel le kell élned az életed, és az te vagy. Egy olyan hely van, ahol élned kell, az pedig a tested. Próbáld meg szeretni :) Sok sikert!

2013. jan. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a kénes szappant a hátadra , gyógyszertárban segítenek majd melyiket válaszd .

Másrészt 14 évesen tök természetes hogy még zavarba vagy a fiúkkal. Abban a korban vagy , ami sokaknak jelent nehéz korszakot az életben.

Szerintem biztos aranyos lány lehetsz és ami még jó hír 14 évesen még nem vagy csúcsformában . Tuti hogy pár év múlva még szebb leszel, csak várd ki.

Legyél természetes , ne játszd meg magad , mint annyian teszik akiknek önértékelési zavarai vannak.

Szeretni fognak úgyis amilyen vagy igazából.

2013. jan. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
14/15F vagyok nekem is pattanásos a hátam és ludtalpas vok, senkisem tökéletes :)
2013. jan. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tudom hogy gyakorlati segítséget most nem tudok nagyon adni, de megnyugtatlak, én utáltam magam 14 évesen, általános iskola utolsó osztályában, nyíltan lerondáztak, stb.. tiszta pattanás voltam, igénytelen, persze hogy ronda.. most 20 vagyok és még ismeretlenek is odajönnek az utcán kb szerelmet vallani:D Nem egóból mondom, nekem is fura ez, mert élénken emlékszem a régi időkre. Azt hittem, örökre ocsmányság maradok. De láss csodát: fogyás, szemöldökszedés, enyhe sminkelés után máris jobb volt a helyzet, a pattanásoktól viszont nehezen szabadultam meg, ez tény és való, először fogamzásgátlót szedtem, és akkor, másodszor meg direkt erre való, nagyon erős gyógyszert. De MEGÉRTE. Persze belsőleg is sokat változtam, sokkal keményebb lettem, megedződtem az évek alatt, sok volt a csalódás és a kellemetlen élmény. Neked meg amúgy is legalább annyi előnyöd van, hogy bírnak téged, engem 14 évesen senki nem szeretett:/
2013. jan. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
tudod milyen gyönyörű tud lenni a dús,göndör haj???? a fiúk többsége imádja és én,lányként nagyon-nagyon örülnék neki :) persze van aki inkább kicsúfolja,de szerintem az azért van mert szokatlan neki,vagy nemtom. de sztem a göndör haj csodaszép. :) fel a fejjel,és húzd ki magad,nem baj,ha fáj.majd elmúlik. kitartás!!! :)
2013. máj. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
furcsa, hogy akinek göndör a haja az mind azt mondja hogy nem tetszik neki egyeneset szeretne meg minden.. én nagyon szeretnék göndör hajat egyrészt mert olyan szép hogy nem full egyenes másrészt meg nem látszik annyira ha zsirosodik mint az egyenesnél. Én tuti kiengedve hordanám :) pattanásos hátam nekem is van de szerintem ritka akinek nincs, és ha tényleg baj van a hátaddal akkor amíg lehet próbálj rajta javítani de amíg nem látszik ez nem befolyásolja a sikered a pasik terén :D ja és szerintem beszélj sokat a sráccal ne csak ő tegye meg a lépéseket hanem te is. JÓ CSAJ VAGY! ;)
2013. júl. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!