Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetek modell?

Szerintetek lehetek modell?

Figyelt kérdés

magasság: 181cm

súly: 63kg

mellbőség: 86cm

derékbőség: 64cm

csípőbőség: 79 cm


L/17



2013. jan. 6. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Arcot is néznek tudod, tehát egy kép sokat segítene.
2013. jan. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elsősorban arcot néznek, kedvelik a különleges, ritka arcformákat, mostanában felkapottak a szeplős lányok is. Szóval nem csak a magasságon múlik :)
2013. jan. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
arcot néznek nagyon.
2013. jan. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
oké...persze. de a méretek jók?
2013. jan. 6. 17:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem amíg suliba jártam a védőnő mind keresett, hogy menjek a lányával modellkedni :D 164 cm magas vagyok közel 80 kg súllyal. Az arcom szép meg ó hát a hátamat nagy dicsérte a nő :D De volt már aki fotózásra hívott személyesen. Bárkiből lehet modell :DDDD Csípő és mellbőségem 110, pici eltéréssel.
2013. jan. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne itt faggass már mindenkit a méreteidről hanem mondjuk pár képpel együtt küldd el néhány ügynökségnek, semmibe nem kerül és legalább szakértők mondanak véleményt, nem az itteni olvasók.
2013. jan. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
a 63 kiló szerintem sok egy modellnek. de előbb kérdezd ki egy szakember véleményét
2013. jan. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én modellkedem, szerintem a magasságod nagyon jó, a súlyod viszont modellkedéshez soknak tűnik (én 56 vagyok és még ez is sok) és a derékbőségnek is 60-nak kellene lenni, nekem ezért is szóltak, hogy az ne legyen több. A csípőd az nagyon kicsinek tűnik, azt ott kell mérni ahol a csúcsa van a fenéknek, a legszélesebb ponton.

De sok múlik a karakteres arcon, lábak hosszúságán is.

2013. jan. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!