Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok! Ki mennyi pénzt költ...

Csajok! Ki mennyi pénzt költ magára átlagosan egy hónapban?

Figyelt kérdés

Mire?

Mit vettél legutóbb?

Dolgozol, vagy a szüleidtől kapod?

Kort is légyszi.


Úgy érzem az elmúlt pár hétben kissé túlköltekeztem....


2013. jan. 8. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

eléggé változó, mennyit költök. Ösztöndíjat kapok, mellette a szüleim segítenek. Ne aggódj, én is túlköltekeztem az elmúlt pár hétben, felelőtlen is vagyok e téren :/ Dehát nőből vagyok... :D /legutóbb táskát vettem 4ezerért/.

20l

2013. jan. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

400ft-ot:D ebből tampont veszek, ha nincs pénzem az élettársamtól kérek. Legutóbb megapackot vettem talán 1200ft ért:D saját pénzből, dolgoztam 4 hónapig...

Sminket soha nem veszek mert allergiás vagyok rá, más meg nem igen kell szóval én keveset költök magamra. Epilátorra régebben beruháztam, nem járok gyantáztatni. Költhetnék többet is, megérdemelnél, egyszer elmegyek egy wellness hétvégére!!! :D

20L

2013. jan. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Havi 15.000 forintom van, amit magamra költök. Amire épp kell, elég gyakran veszek ruhákat, sminkcuccokat, de ebből veszem pl a buszbérletemet is. Ösztöndíjat kapok, azt költöm (25 ezer forint az ösztöndíjam, ebből 5-öt félrerakok, 5-öt pedig hazaadok). Sajnos elég gyakran elragadtatom magam, és olyan dolgokat is megveszek, amikre olyan nagy szükségem nincs.

19L

2013. jan. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

20ezer ösztöndíjat kapok, ezen kívül a szüleim vállalkozásába besegítek, amiért szintén kapok egy kis pénzt (vagy szülői támogatást, ahogy tetszik).

Általában 10-15ezret költök magamra. Főleg kaját veszek (külön élek a szüleimtől), meg ruhát.

Legutóbb egy zakót vettem 4ezer ft-ért.

21L

2013. jan. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

kb. 20-30 ezer forint között.

ruhákra

egy tavaszi kabit,sálat,pulcsit, 2db fitness trikót.

szüleimtől kapom elvétve, ha van spórolt pénzem veszek magamnak.

17/L

és hab a tortán hogy még egy táskát is kinéztem, de arra össze spórolom :) ne aggódj, nem vagy egyedül! :D

2013. márc. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!