Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen legyen a facebook...

Milyen legyen a facebook profilképem? ( a többi lent)

Figyelt kérdés
Nem vagyok oda azért a tükörbe pózolgatós sminkbe bugyolált profilképekért. Én valami egyedit szeretnék és amit mindenki megnézne csak nincs semmi ötletem. Hogy mégis hogy nézzek ki a hajam milyen legyen stb... persze nem tökrös képet akarok hanem egy szimplán egyszerű mégis nagyon jó képet. Előre köszi...:)

2013. jan. 11. 15:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
mit kell így fent akadni egy profilképen?? ha ronda vagy így sem úgy sem néz meg senki...kár az erőfeszítésért :D
2013. jan. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
am...és te honnan tudod hogy hogy nézek ki csak ugy megjegyzem kétszer bálkirálynő voltam ált. iskolában.
2013. jan. 11. 15:06
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
bálkirálynő :DD jólvan persze :XDD
2013. jan. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem kell elhinni cseszd meg majd te tudhatod is biztos.....
2013. jan. 11. 15:19
 5/11 anonim ***** válasza:
74%

Hány éves vagy drága? :)

Fényképezkedj le egy nyuszival, kiskutyával, hörcsöggel. Egy parkban, a hóban, korcsolyázás közben..

2013. jan. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Na stop az oldal címe: Gyakorikérdések.HU "Amit máshol nem mertél... Itt megkérdezheted"


Nem kell rögtön lehurrogni a kérdezőt.


Legyen a hajad kicsit tépett hatású, picit vagányabb kép, és a háttér meg legyen különleges kicsit talán elvont.

2013. jan. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hogy neked milyen súlyos problémáid vannak, de komolyan. Ha csúnya vagy, tök mindegy, mi van rajtad, hogy áll a hajad, ha szép vagy, akkor meg azért mindegy.
2013. jan. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
18%
rohadjon meg amelyik lepontozott!! :D
2013. jan. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

attól függ, hogy mennyire lájkolgatnak téged face-n.

engem pl. teljes mértékben leszarnak, pedig csináltam már jó képeket, szóval ha szar képet is csinálsz, de kurnának, akkor tök mind1 a kép. xD szóval ezzel nem lehet mit csinálni, neked tetszen a kép, mással ne foglalkozz

2013. jan. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Erre nem szeretnék semmit mondani, de a mostani bálkirálynőn kívül (rajtam) eddig nálunk mindig a legrondább lányok voltak a trónon. :D De én sem vagyok olyan nagyon szép, sok szebb lány van nálam. Nem az lesz a bálkirálynő, aki a legszebb. ;) Most nem akarom belinkelni a tavalyit, de szörnyű...


Amúgy nagyon nevetséges vagy. Ha neked nincs ötleted, és nem jut eszedbe semmi egyedi, akkor veszve van az egész. Miért jó az, ha más ötletével pózolhatsz? Semmi bajom sincs az egyediséggel, ha az a személy tényleg egyedi és az az ő ötlete volt...! Nekem most pl. egyedi képem van, de nem fogom elmondani, utálom amikor más ötletével akarnak egyesek nagyok lenni... 14/l

2013. febr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!