Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye az...

Kinek mi a véleménye az industrial pc-ről?

Figyelt kérdés
Itt olvasom a dolgokat róla hogy huuu mennyire fàj.. meg kijönnek ilyen dudorok majd.. stb.. oh istenem ezt muszàly úgy felfújni? Mikor nyelv pc elõtt àlltamakkor is csomóan mondtàk jogy:hàt nee mer ha rossz helyre szurja többet nem èrzed az ízeket, meg mindenfèle lof*sz...xd valaki akinek van, lècc mondja hogy nemkell tõle sz*rni....??

2013. jan. 11. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
A nyelv pc és az industrial ég és föld. Az industrial az egyik legnehezebben gyógyuló piercingek egyike. Tehát a gyógyulása akár(!) fél vagy egy évig is eltarthat. Persze ez nem azt jelenti hogy neked nem gyógyulhat gyorsabban.. és igen, elég gyakran vadhúsos. Van valóságalapja annak amit itt olvastál, nyilván azért mert nekik van és tudják miről beszélnek:D
2013. jan. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem van industrialom és semmi olyat se kellett elszenvednem, amit ott mondtak neked. És a fájdalomba se lehet belehalni. Nyugodtan csináltass! Mert megéri. De nem szenvedsz tőle annyira mint azt mondják. Ne félj, engem is ijesztgettek itt mindenféle olyannal, h hónapokig szenvedni fogok. Ráadásul olyanok osztották, akiknek nincs is. Nem annyira szörnyű ez amennyire felfújják. Nekem lassan 4 hónapja van. Ha akarod, mindent pontosan leírok neked, milyen volt a szúrástól egész idáig. :) ;)
2013. jan. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Második én se a levegőbe beszélek, nekem is van már egy jó ideje. Egyénenként változó a gyógyulás meg a többi, nem félemlítésnek szántam a válaszomat:D
2013. jan. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem is van, mindkét fülemben, imádom! csak azért fájt jobban a szúrás, mint a többi, mert egyszerre 2 lyukat csinálnak.
2013. jan. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem nem tetszik. [link]

ez meg végképp nem:D [link]


nekem inkább a helix pc-k jönnek be, meg az ilyen "csajosabb"

2013. jan. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A szúrás maga túlélhető, de tényleg baromi lassan gyógyul, nekem több mint fél évig tartott a gyógyulása. Plusz tényleg nőtt rá vadhús, ez persze nem mindenkinek nő, de ennél a piercingnél nagy esély van rá.
2013. jan. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!