Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 171 cm magassággal lehet...

171 cm magassággal lehet valakiből fotómodell?

Figyelt kérdés
171 cm magas vagyok, nagyon megtetszett a fotómodellkedés szakma, csak azon gondolkodtam hogy nem vagyok e túl alacsony hozzá? szerintetek? :D

2013. jan. 12. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
A fotómodellkedés nem szakma. Még csak nem is karrier. Nem is te vagy a képen, hanem egy agyonsminkelt, fotosoppolt akármi. 40 évesen, mikor nem lesz szép pofikád, mit fogsz csinálni?
2013. jan. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem kell őt egyből lehurrogni, több nő van, akinek ez is megfordul a fejében. A 171 cm nem alacsony, azt hiszem pont hogy 170 centi a határ, aki annál alacsonyabb, az nem lehet modell.

Viszont, azt tanácsolom hogy valami szakmát azért tanulj ki ez mellé, mert abban igaza van az elsőnek, hogy ha már nem lesz szép az arcod, nem fogsz tudni ebből megélni. Tehát jó döntés, ha mellette tanulsz valamit.

Na meg az is fontos ilyenkor, hogy milyenek a méreteid. Mert nem mindenki lehet modell, megfelelő méretek kellenek hozzá és megfelelő arc természetesen. Ha szép vagy, szépek a fogaid, meg egészséges vagy, akkor sima ügy.

2013. jan. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
marketinget tanulok :)
2013. jan. 12. 12:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Minimum 173 cm de kifutokon min. 175, van ahol 178.
2013. jan. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én is 173 cm-ről tudok.
2013. jan. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
fotómodell lehet valaki 160 centivel is, csak topmodell nem a kifutón, egy fehérnemű katalógusba, reklámfotón, arcmodellnek, bikini modellkedéshez nem kell a magasság
2013. ápr. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Kedves utolsó, még mindig nem létezik olyan szakma, hogy fotómodell!!! Van modell, aki ugyanúgy csinálja a fotózásokat és a kampányokat mint a catwalkot... Nézz utána, de ne terjeszd ezt a hülyeséget mert már mindenki azt hiszi hogy ez egy létező szakma.
2013. ápr. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

40 évesen multimilliomos lesz , ha 180 magas, sé 55 kiló, úgynéz ki mint Linda vagy Cindy vagy Claudia vagy Palvin Barbara.

Alapvetően a nagyon fehér bőrű, kékszemű, sötét szőke, vagy világbarna, hajú lányokat keresik.

Marc Jacobs egyszer kitiltota az egyik modelljét Cara Delevine-t, mert a 176 centis nőre azt mondta hogy törpe?

Mivel a többi arra a bemutatóra kiválogatott modell 180-182 cm magas volt.

Cara Delevinge azóta nagyon keresett modell, és mégcsak 21 éves, ez 5 évvel ezelőtt történt.

A fotómodell kishazánkban nem él meg, nekem volt egy fotómodell- betegesen sovány- évfolyamtársam és igen csóró volt, még autója sem volt.

Pedig egy csomó tescós és Obi-s újságban volt úgymond modell.

Ő sem volt magas, de nem is vitte semmire...

Ennek a szakmának, akárhogy is nevezzük igazából kint van piaca.

2013. nov. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!