Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Hány melltartótok van...

Lányok! Hány melltartótok van és milyenek?

Figyelt kérdés
+kor
2013. jan. 12. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Kb. 10 darab. Van szürke, fehér, vörös, fekete, csipkés, sportosabb, bohém mintájú, van amit kínaiban vettem, van amit drágább helyen.

20/L

2013. jan. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kb 6-7 db.Fekete,piros,kék,pink stb.
2013. jan. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22/n
2013. jan. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
fehér pántnélküli/pántos ,fekete,bézs , barna-rozsaszin kicsit csipkézett , leopárdpintás . 13/l
2013. jan. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

kb 20 a sexitől elkezdve a hétköznapitól,a pushuposig minden:)

21N

2013. jan. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2 fehér, szürke, rózsaszín, fekete csipkés, fekete fehér, és egy fekete pánt nélküli.
2013. jan. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20L lemaradt :)
2013. jan. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

2 fehér (az egyik levehető pántos, a másik sima), egy sima testszínű, egy pántnélküli fehér, egy rózsaszín, egy régebbi merevítő nélküli mintás(halálfejek meg szívecskék vannak rajta, de amúgy aranyos:D), egy fekete-fehér csíkos, meg négy, amit nem használok(egy, amit kinőttem, vmi gyerekmelltartó, egy lila, egy kék(örököltem, hülyén áll), meg egy fekete(szintén kaptam, és hülyén áll.)

Tehát érdemben 7.

15/L

2013. jan. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Fú, nem tudom pontosan. Van néhány fehér és szürke, amik egyébként teljesen egyformák, azokból talán 6 db van. Van egy fekete, de azt soha nem hordom, mert nincs is fekete ruhám, csak egyszer muszáj volt vennem, és ahhoz van. Van egy kék és egy zöldes, azok is egyformák. Meg egy szürke/rózsaszín kockás.

16/L

2013. jan. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!