Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet legálisan valahol...

Lehet legálisan valahol Szolnokon vagy közelében 13 évesen tetoválást csináltatni? Szülői beleegyezés kell hozzá?

Figyelt kérdés
2013. jan. 14. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedre sajnos nem tudok válaszolni, nem vagyok jártas arrafelé.

És tudom, hogy nem az én dolgom, hogy a te tested és a te döntésed, de szeretnék adni egy tanácsot: Még ne csináltasd meg, akármit is szeretnél. Ha annyira biztos vagy benne, akkor pár év múlva is az leszel, ha meg nem, akkor csak örülni fogsz, hogy nem csináltattad meg. Magamon tapasztaltam, hogy amit 13 évesen szerettem, attól ma a hideg is kiráz, pedig csak 15 vagyok. Lenne, amit most is szívesen magamra varratnék, de inkább jól megjegyzem, mert ráérek még.

Sajnálom, hogy nem tudtam használható választ adni, de szerintem gondold át, fiatal vagy még, a tetoválás meg örökre szól.

2013. jan. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

nos: olyan szalont nem fogsz találni ahol elvállalnának tetoválást egy 13évesnek.

max valami otthon dolgozó, sufnitetkós esetleg, 2liter kannásborért, de annak olyan is lesz a "minősége"...

13évesen abszolút nem kiforrott az egyéniséged, szóval szerintem is várj vele. ha majd 19-20 éves korodban is szeretnél tetoválást, akkor már lesz neki értelme, de így csak az lenne belőle, hogy elviseled magadon 1-2évig a tetoválást, utána meg megbánod.

várj még, az a biztos. ja és: rendes szalonba megyünk tetováltatni, nem a haverom haverjának az üköregannyával kalapáltatjuk magunkra a mintát, mert abból jó nem sül ki.

2013. jan. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretném egy szép szamuráj tetkóban a félelmeimet lezárni és legyőzni :) Ezt 18. születésnapomon tervezem. Javaslom te is várj addig, addig tényleg jól meggondolod a dolgot!
2013. jan. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
attól is függ a dolog hogy hova szeretnéd,mert még biztos fogsz nőni valamennyit és így eldeformálódhat a tetkó
2013. jan. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!