Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Acélbetétes bakancsot szeretné...

Acélbetétes bakancsot szeretnék venni, de nem tudom milyet vegyek. Nem vagyok jártass e témában ezért kérdezném azt, hogy milyen márkát ajánlatok?

Figyelt kérdés

2013. jan. 14. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:

sokan esküsznek a Shelly"s-re, az Undercover-re a dr.Martens-re.

ezek a márkák (van jóval több van, csak néhányat említettem, ami ismertebb) általában strapabíróbbak, nem kopik annyira a talpuk stb.

nekem 3pár Steelem van, bakancsok közül a legolcsóbb. úgy gondolom, hogy ez sem rossz márka, kifejezetten szeretem őket, semmi gond nem volt az évek során egyikkel sem.

rajtad áll és persze a pénztárcádtól függ, hogy mennyit szánsz rá, és melyik tetszik.

én bármelyiket ajánlom, mindegyik marha jól néz ki.

2013. jan. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is Steelem van, és semmi baja sincs 4 év után sem, habár valóban sokan a Shelly'sre esküsznek, hogy az a legjobb (amiben amúgy lehet igazság, ha egyszer az a legdrágább).
2013. jan. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!