Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van itt más is, aki gyűjti az...

Van itt más is, aki gyűjti az ajakápolókat? Vagy bármi mást

Figyelt kérdés

Miért jó/rossz ez?

Hogy lehet leszokni a gyűjtögetésről?



2013. jan. 14. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a rúzsokat szoktam. :) Meg a különlegez ruhadarabokat, kiegészítõket. A megszállottjuk vagyok, persze azért egészséges kereteken belül. Szerintem nem kell róla teljesen leszokni csakbkorlátozni kell a dolgot. Tudni kell mi az amire ténylegesen szükségünk van és mi az amire nem! :)
2013. jan. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Körömlakkokat, kb. egy éve, a nulláról kezdtem, most van 51 db, de nem tudok leállni, mindig találok valami szépet. Jajj, nekem :D
2013. jan. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)


Én az ajakápolókra álltam rá már jó ideje, 16 darab van most.

2013. jan. 14. 21:31
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Én a testápolókat, testvajakat gyűjtöm. Jelenleg 13 tégely sorakozik a polcomon (nem szeretem a flakonos változatokat, csak a tégelyeseket veszem meg). Ajakápolókat nem gyűjtöm, mert nem használnak, csak a Carmex, a többitől véresre szárad a szám, kenhetem bármennyiszer. A körömlakkokat is gyűjtöm, nagyjából 400 darab van. A tusfürdőket is szeretem, de abból nincs annyi, mint testápolóból, mert ezeknek úgysem tartós az illata, illetve a testápolóé elnyomja. Én ezt nem tartom rossznak, csak abban az esetben, ha valakinek ez a megélhetését veszélyezteti. Gondolom párszáz forintos ajakápolóktól nem mész csődbe. Az én testvaj mániám (TBS ~5000 Ft/db) már aggasztóbb, de megengedhetem magamnak. Pedig ha beszabadulok az üzletbe, akkor legalább 3 dobozzal jövök ki. De olcsóbbakat is szoktam venni, pl. az Alverdék közül is megvan az összes, illetve az Avon tégelyesek közül is szinte mindet kipróbáltam már. De régebben, mikor nem volt itthon TBS üzlet, akkor Parndorfba jártam ki évente 2-3 alkalommal, és alkalmanként 5-10 tégely jött velem haza.
2013. jan. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ajakápolóm van 14 db, meg körömlakkom 38

Szerintem semmi rossz nincs benne, van hogy ha nagyon kéne egyetlen ajakápolót sem találok, így jobb ha több van :D

2013. jan. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elsõ vagyok, még a cipõket is gyûjtögetem :)
2013. jan. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van jó pár ajakápolóm, de hivatalosan sajnos csak 6-12 hónapig használhatod, mert utána elszaporodnak benne a baktériumok...
2013. jan. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Parfüm mániás vagyok. Imádom az illatokat kislány korom óta. Már pár éves koromban lopkodtam anyukám dezodorjait, és pár nap alatt elfújkáltam. Nagyon sok parfümöm van, rengeteg.
2013. febr. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!